Σβηνει αεροθερμη σομπα

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145847 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Σβηνει αεροθερμη σομπα
Μου κανει εντυπωση αν το μοτερ του ανεμιστηρα ειναι προγραμαματισμενο να κλεινει τελειως οταν πιασει τη θερμοκρασία.

Σε πρωτη φαση κανε αυτο που ειπε ο Πανος να δουμε πως θα συμπεριφερθει....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145849 από orfeass
Απαντήθηκε από orfeass στο θέμα Σβηνει αεροθερμη σομπα
ΑΝΙΣΟΣ σε ευχαριστο πολύ!!!περιμενω να γυρισει στο νησι λογο αποκλεισμου που ειχε στην καβαλα ο πωλητης..οι οδηγιες είναι στα ιταλικα κ δεν γνωριζω ιταλικα ειχε πει ότι θα μου δωσει στα ελληνικα αλλα που....αν τα ειδες εσυ τα ειδα κ εγω!εχεισ με την συγκριμενη μαρκα παρε δωσε??ευχαριστο [πολυυυυυυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145851 από degeor
Απαντήθηκε από degeor στο θέμα Σβηνει αεροθερμη σομπα
Η καμινάδα σου τι 'διάταξη' έχει (οριζόντια-κάθετα); Αν έχεις μεγάλη διαδρομή, δοκίμασε αν δεν έχεις πρόβλημα με γείτονες να αποσυνδέσεις κομμάτι και το τέρμα της εξόδου να είναι έξω στο μπαλκόνι σου........, για να δεις αν υπάρχει διαφορά. Η αν έχεις τάπα με ταφ καθαρισμού, δοκίμασε να το αφήσεις ελαφρώς ανοικτό ...

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!
Last edit: 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν by degeor.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145853 από orfeass
Απαντήθηκε από orfeass στο θέμα Σβηνει αεροθερμη σομπα
ναι εχω 2μετρα καθετη διαδρομή κ 1 με 1.30 μετρο οριζοντιασ διαδρομης με καπνοσυλεκτη, αυτό το εχω 2 χονια κ με πολλα κρυα δεν ειχα πρόβλημα,τωτα εμφανιστηκε πριν 10 μερες..βαζω ένα βιντεακι που δειχνει τι γραφει το καντραν,οθονη τις σομπας ενο η φωτια εχει σβησει κ το βεντιλατερ βγαζει ζεστο αερα οσο κραταει το βιντεακι μετα κλεινει ΑΛΛΑ συνεχιζει να ριχνει πελλετ κ μαλιστα σημερα την ειχα στο 2διαρκειασ αναμα 1.30 ωρα+++++ δεν μπορω να ανεβασω το βιντεακι κ τραβηξα 3 φωτο την εστια σβησμενη κ το πελλετ να πεφτει κ την οθονη να γραφει ον 2 17c
Συνημμένα:
Last edit: 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν by orfeass. Αιτία: δεν μπορω να ανεβασω το βιντεακι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145854 από orfeass
Απαντήθηκε από orfeass στο θέμα Σβηνει αεροθερμη σομπα
δεν μπορω να ανεβασω το βιντεακι κ τραβηξα 3 φωτο την εστια σβησμενη κ το πελλετ να πεφτει κ την οθονη να γραφει ον 2 17c
Συνημμένα:
Last edit: 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν by orfeass. Αιτία: δεν μπορω να ανεβασω το βιντεακι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145855 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Σβηνει αεροθερμη σομπα
με την συγκεκριμενη μαρκα δεν εχω πάρε-δώσε.. αλα αν δεν μπορεις να βρεις ακρη μπορουμε να ριξουμε και εμεις μια ματιά από κοντά αν θες δως μου ενα μαιλ να σου στειλω pdf στα ελληνικα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ