Κωδικός λάθους "Ε6"

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95685 από takara
Κωδικός λάθους "Ε6" δημιουργήθηκε από takara
κυριοι, καλησπερα σας
εχω μια σομπα 9KW, και την δουλευω εδω και 4 μηνες. εδω και εναν μηνα αφου την αναβω, και φθασει στο σημειο της σταθεροποιησης μετα απο λιγο σφυριζει με κωδικο λαθους ε6. πηρα την αντιπροσωπεια, μου ειπε οτι βγαζει την ενδειξη αυτη επειδη η φλογα ειναι δυνατη. παιξαμε με τις ρυθμισεις μα παλι τιποτα. κατοπιν μου ειπαν να αλαξω την θεση του αισθητηρα που βρισκεται στον καδο πελλετ μα παλι τιποτα. μετα τουσ ζητησα και μου εστειλαν εναν νεο αισθητηρα, τον αλλαξα μα παλι τα ιδια.κατοπιν επειδη το λαστιχακι που ενωνει τον χωρο καυσησ με την βαλβιδα σεισμου ηταν κομμενο το εκοψα και το ξανασυνδεσα, τοτε σταματησε για λιγεσ φορες να σφυρα.
εδω και λιγες μερεσ ομως παλι τα ιδια. καποιεσ φορες μετα απο μια δυο επανεκινησεις σταματα. ομως αυτο δεν κατασταση, κανουμε δεησεισ για να μην σφυριξει και τελικα να ζεσταθουμε λιγακι.
εχω διαβασει στο forum κατι για αλλαγη πλακετας, αλλα επειδη που και που το μηχανημα παιζει θελω να πιστευω οτι κατι αλλο με τισ ρυθμιζει συμβαινει.
εχει κανεις να μου πει κατι για αυτο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95686 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Κωδικός λάθους "Ε6"
Καλώς ήρθες στο φόρουμ και καλές δημοσιεύσεις.
Η σόμπα σου ποιος τύπος είναι και ποια μάρκα?
Χωρίς αυτές τις πληροφορίες, πως να σε βοηθήσει κάποιος?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #96031 από takara
Απαντήθηκε από takara στο θέμα Κωδικός λάθους "Ε6"
ΚΑΤ'ΑΡΧΑΣ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ. :cheer:
Η ΣΟΜΠΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΕΡΟΘΕΡΜΗ MASTER THERM 9KW. :S
ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ