Σόμπα pellet Eco-Forest

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #61143 από κροκος
Σόμπα pellet Eco-Forest δημιουργήθηκε από κροκος
εχω μια eco forest vigo 9kw περυσι την εκαιγα για εξι μηνες ασταματητα στην μεγαλυτερη της σκαλα, φετος απο τις 11 σεπτεμβριου μεχρι τωρα καιει, μονο οταν την καθαριζω την σβηνω,πραγματικο θαυμα και απο ζεστη φουρνος πολυ φοβαμαι οτι θα την ματιασω μονος μου, αφου δοκιμασα, και το περιφημο sava και κανενα προβλημα το καψε κανονικα, υπαρχει κανεις αλλος με την ιδια σομπα για να ανταλαξουμε εμπειριες ευχαριστω
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #62615 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Σόμπα pellet Eco-Forest
Σκέφτομαι να βάλω κι εγώ μια σόμπα στην Κοζάνη για να μην πληρώνω τηλεθέρμανση, αλλά δεν είναι δικό μου το σπίτι για να ανοίγω τρύπες χαχαχαχα :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63033 από κροκος
Απαντήθηκε από κροκος στο θέμα Σόμπα pellet Eco-Forest
τηλεθερμαση καλα θα αφησεις τον γαμο και θα πας για πουρναρια........αυτο ειναι κοινωνικο αγαθο, και πανω απο ολα πρωτα ζεστενεσαι και μετα πληρωνεις που θα παει σε ενα με δυο χρονια θα φτασει και στο χωριο μου :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63060 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Σόμπα pellet Eco-Forest

DOOM_NX έγραψε: Σκέφτομαι να βάλω κι εγώ μια σόμπα στην Κοζάνη για να μην πληρώνω τηλεθέρμανση, αλλά δεν είναι δικό μου το σπίτι για να ανοίγω τρύπες χαχαχαχα :P


Καμμιά καμινάδα από τζάκι ή παλιά σόμπα δεν έχει ; αν είναι σε καλή κατάσταση , δεν χρειάζεται τρύπες , αλλά μόνο μία μικρούλα 5 cm ...

Μεγάλο φάουλ να μην έχεις επιλογή στο τρόπο θέρμανσης ή και συνδυασμό. Μπορείς να έχεις την σόμπα για το κυρίως χώρο , και την τηλεθέρμανση με πρόγραμμα , πχ 6 με 7 το πρωί και 8 με 9 το βράδυ.

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63533 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Σόμπα pellet Eco-Forest

κροκος έγραψε: τηλεθερμαση καλα θα αφησεις τον γαμο και θα πας για πουρναρια........αυτο ειναι κοινωνικο αγαθο, και πανω απο ολα πρωτα ζεστενεσαι και μετα πληρωνεις που θα παει σε ενα με δυο χρονια θα φτασει και στο χωριο μου :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Δεν έχει ο Κρόκος τηλεθέρμανση; Δίπλα είναι!

N1k0s έγραψε: Καμμιά καμινάδα από τζάκι ή παλιά σόμπα δεν έχει ; αν είναι σε καλή κατάσταση , δεν χρειάζεται τρύπες , αλλά μόνο μία μικρούλα 5 cm ...

Μεγάλο φάουλ να μην έχεις επιλογή στο τρόπο θέρμανσης ή και συνδυασμό. Μπορείς να έχεις την σόμπα για το κυρίως χώρο , και την τηλεθέρμανση με πρόγραμμα , πχ 6 με 7 το πρωί και 8 με 9 το βράδυ.

Μπααα είναι καινούρια η οικοδομή. Μόλις 6 χρόνων. Μόνο ο από πάνω μου έχει εγκαταστήσει τζάκι. Είναι ένα από τα 4 αδέρφια που έχουν την πολυκατοικία. Διόροφη είναι, 4 διαμερίσματα, εγώ μένω στον πρώτο όροφο κι αυτός από πάνω μου, οπότε έβγαλε άνετα καμινάδα. Αλλά τέσπα, το φάγαμε το γάιδαρο, στην ουρά είμαστε, ας μην της χαλάσω το σπίτι της γυναίκας. Αν και όπως ανεβάζει τα ξύλα ο αδερφός της με γερανό καμιά φορά κόβεται το συρματόσχοινο και της έχει χαλάσει τα κάγκελα :P Θα το βρω χωρίς μπαλκόνι καμιά μέρα το σπίτι.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #71269 από thanasis-
Απαντήθηκε από thanasis- στο θέμα Σόμπα pellet Eco-Forest

κροκος έγραψε: εχω μια eco forest vigo 9kw περυσι την εκαιγα για εξι μηνες ασταματητα στην μεγαλυτερη της σκαλα, φετος απο τις 11 σεπτεμβριου μεχρι τωρα καιει, μονο οταν την καθαριζω την σβηνω,πραγματικο θαυμα και απο ζεστη φουρνος πολυ φοβαμαι οτι θα την ματιασω μονος μου, αφου δοκιμασα, και το περιφημο sava και κανενα προβλημα το καψε κανονικα, υπαρχει κανεις αλλος με την ιδια σομπα για να ανταλαξουμε εμπειριες ευχαριστω

Καλησπερα, εχω και εγω σομπα ecoforest Venus, και εγω ευχαρηστημενος ειμαι σε γενικες γραμμες, ελπιζω να ξανπουμε.

Ο εξυπνος...παραδεχεται ,ο πονηρος ...δικαιολογειται ,και ο ηλιθιος ...επιμενει!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ