Συζήτηση για πώληση καυσόξυλων κατ' όγκον

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128660 από erimitis
Balsamako ρε φίλε το ποδήλατο που πήρε το αδέρφι σου από πάνω τι μάρκα είναι ρε φίλε?Λέω να πάω να χτυπήσω και γω από εκεί
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128663 από PRIMUS 45

erimitis έγραψε: Balsamako ρε φίλε το ποδήλατο που πήρε το αδέρφι σου από πάνω τι μάρκα είναι ρε φίλε?Λέω να πάω να χτυπήσω και γω από εκεί

Καλησπέρα φίλε μου erimitis :kiss:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128675 από john88s
Εδώ μέσα όλοι κράζουν, κράζουν κράζουν. Ειδικά αν βγάζει κάποιος λεφτά! Ρε φίλε ελεύθερη αγορά έχουμε. Όσο θέλει ο καθένας αγοράζει, όσο θέλει πουλάει. Δεν στα πουλάει με το ζόρι. Αμα δεν σου κάνει βρες αλλού φτηνότερα.

Όσο για το 100% κέρδος. Οκ μπορεί να είναι έτσι. Σώστα όμως ρωτάνε φίλοι, εσύ εφόσον είσαι μάγκας γιατί δεν ανοίγεις;

Εμείς πάντως 2 φίλοι θέλαμε να ανοίξουμε καφέ/delivery. Πολύ μικρή επένδυση. Μόλις μ είπε ο λογιστής του πατέρα μου ότι θέλω 450 το δίμηνο ΤΕΒΕ αν κάνω έναρξη το παράτησα. Και κάθε χρόνο αυξάνεται. 3000 το χρόνο. Και ο καφές έχει 200% κέρδος. Γιατί για να βγάλω εγώ 450 ευρώ το δίμηνο πρέπει να κάνω delivery 450 καφέδες.

Ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #128690 από valsam

erimitis έγραψε: Balsamako ρε φίλε το ποδήλατο που πήρε το αδέρφι σου από πάνω τι μάρκα είναι ρε φίλε?Λέω να πάω να χτυπήσω και γω από εκεί

Eλα ρε Δημητρη καιρο ειχα να μπω στο φορουμ(που να βρω χρονο αφου ολη μερα κουβαλαω ξυλα!)www.leader96.com/index.php/en/catalogue.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129146 από soureal
Την βοήθειά σας αδέρφια.

Βρήκα ξερό ξύλο ξηραντηρίου με υγρασία μετρημένη 13-15% στην τιμή των 125€ ανά κυβικό.

Μου φαίνονται ακριβά.Η γνώμη σας;

Η άλλη επιλογή είναι ξύλο άγνωστης υγρασίας με 140€ ανά τόνο.

Έχω μπερδευτεί λίγο με τις μονάδες μέτρησης.

Πάντως μπορώ να περιμένω να στεγνώσουν τα ξύλα που πωλούνται με τον τόνο(νομίζω ότι είναι φρέσκα) μιας και η αγορά θα γίνει για του χρόνου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #129198 από μανολης

soureal έγραψε: Την βοήθειά σας αδέρφια.

Βρήκα ξερό ξύλο ξηραντηρίου με υγρασία μετρημένη 13-15% στην τιμή των 125€ ανά κυβικό.

Μου φαίνονται ακριβά.Η γνώμη σας;

Η άλλη επιλογή είναι ξύλο άγνωστης υγρασίας με 140€ ανά τόνο.

Έχω μπερδευτεί λίγο με τις μονάδες μέτρησης.

Πάντως μπορώ να περιμένω να στεγνώσουν τα ξύλα που πωλούνται με τον τόνο(νομίζω ότι είναι φρέσκα) μιας και η αγορά θα γίνει για του χρόνου.

το 1 κυβικο 125 ειναι πολλα λεφτα
και ο τονος 140 ε παλι πολλα ειναι δεν ξερω που μενεις αλλα με της τιμες που λες καλυτερα να παρεις μπριγκετες φτηνές

Το άσχημο με την θεωρία είναι πως σου λέει πως δουλεύει ένα σύστημα, όχι γιατί δεν δουλεύει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.133 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ