ups για ηλεκτρονικους κυκλοφορητες

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159920 από papleo61
καλημερα σας.μπορει καποιος γνωστης του ειδους να μου πει τι ups θα χρειαστω για ενα κυκλοφορητη wilo ηλεκτρονικο.πανω στον κυκλοφορητη γραφει την ενδειξη 16w.ο κυκλοφορητης ειναι συνδεμενος πανω σε μια ξυλοσομπα νερου χωρις αλλα ηλεκτρονικα.ευχαριστω σε οποιον απαντησει θα με βοηθησετε πολυ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": louris1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159921 από sdancer75
Αν ειναι μόνο ο κυκλοφορητης τότε ένα απλό ups των 300w ειναι οκ

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159926 από papleo61
εχω ακουσει και διαβασει και εδω μεσα νομιζω αν θυμαμαι καλα οτι οι ηλεκτρονικοι κυκλοφορητες δεν κανουν τα απλα ups που ειναι για pc.μπορει να κανω και λαθος σε ευχαριστω παντως που μου απαντησες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159927 από dragonfly

papleo61 έγραψε: εχω ακουσει και διαβασει και εδω μεσα νομιζω αν θυμαμαι καλα οτι οι ηλεκτρονικοι κυκλοφορητες δεν κανουν τα απλα ups που ειναι για pc.μπορει να κανω και λαθος σε ευχαριστω παντως που μου απαντησες

Δεν μπορω να σκεφτω καποιον λογο περα απο την ισχυ να μην κανει ενα συνηθησμενο ups για τη δουλεια που το θες.Θα προτεινα με την προσθηκη ενος μικρου ρελε λυχνιας να δουλευει επικουρικα μονο κατα τη διακοπη ρευματος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159928 από papleo61
Απαντήθηκε από papleo61 στο θέμα ups για ηλεκτρονικους κυκλοφορητες
ευχαριστω πολυ φιλε μου θα το κοιταξω οπως λες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #159937 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα ups για ηλεκτρονικους κυκλοφορητες
κι ομως δεν κανει ...κανονικα θελει καθαρου ημιτονου τα οποια ομως ειναι πανακριβα ...υπαρχουν ομως καποια που φαινεται οτι "κανουν" ...εχουν αναφερθει καποια εδω μεσα ...η αλλη λυση ειναι τα ινβερτερ που χρησιμοποιουν στα τζακια με μπαταρια αυτοκινητου επισης σχετικα ακριβη λυση αλλα με πολυ μεγαλη αυτονομια κυκλοφορουν και με την ονομασια ups κυκλοφορητων απο καποιους ...σε καθε περιπτωση αν θες να δοκιμασεις θα προσεξεις η κυματομορφη εξοδου του ups να ειναι ημιτονοειδης


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ