Έρευνα αγοράς για υδραυλική σόμπα pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109819 από Panos
μάλλον σου λείπει ένα σώμα, για την άλλη άκρη του σαλονιού, στο σχέδιο βλέπω ότι έχεις 7 χώρους. ¨Οσο για την 14άρα, υπολογίζω χοντρά - χοντρά ότι θα χρειάζεσαι τρεις ώρες κάθε φορά που την ανάβεις για να πιάσεις 22 C (εγώ με 14 άρα θέλω δυο ώρες για τα 80 τμ.) επιπλέον θα συνδέσεις και τον θερμοσίφωνα υποθέτω.
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Panos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109828 από kostas/88

vag1234 έγραψε: Μπορείς να ανεβάσεις το σχέδιο σε καλύτερη ανάλυση ώστε να φαίνονται οι διαστάσεις καλύτερα??



Συνημμένο αρχείο:


Ορίστε φίλε μου, αν πατήσεις την εικόνα θα σε πετάξει σε ένα site, κάτω δεξιά τις εικόνας έχει ένα μεγεθυντικό φακό, πάτα τον μέχρι δυο φορές και η εικόνα θα φτάσει σε τεράστιο μέγεθος. :)
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by kostas/88.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109833 από kostas/88

panosf01 έγραψε: Γιατι δεν κοιτας και για την ιολη που παρουσιαζεται σε ενα αλλο θεμα και φιλος που την εχει βαλει απο οτι φαινεται ειναι πολυ ευχαριστημενος.Ειναι και ελληνικη.Γιατι ομως πρεπει να περασεις καινουριες σωληνωσεις στο σπιτι σου,ειχες μονοσωληνιο?


θα του ρίξω μια ματιά γιαυτό άνοιξα το θέμα για να μου κάνουν και τέτοιου είδους πρότασης - υποδείξεις για να μπορέσω να ενημερωθώ κατάλληλα.

Tο θέμα ελληνικής προέλευση τι λέτε πρέπει να με προβληματίζει καθόλου???
Ξέρω του Έλληνα πιάνουν τα χέρια του γενικά, αλλά ΌΤΑΝ θέλει :/

το σύστημα τις πολυκατοικία είναι δισωλήνιο γιαυτό χρειάζεται νέες σωλήνες δεν έχει κολεκτερ σε κάθε διαμέρισμα για να μπορώ να το συνδέσω στο υπάρχον σύστημα.
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by kostas/88.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109840 από kostas/88

Panos έγραψε: μάλλον σου λείπει ένα σώμα, για την άλλη άκρη του σαλονιού, στο σχέδιο βλέπω ότι έχεις 7 χώρους. ¨Οσο για την 14άρα, υπολογίζω χοντρά - χοντρά ότι θα χρειάζεσαι τρεις ώρες κάθε φορά που την ανάβεις για να πιάσεις 22 C (εγώ με 14 άρα θέλω δυο ώρες για τα 80 τμ.) επιπλέον θα συνδέσεις και τον θερμοσίφωνα υποθέτω.


ένταξή την 14άρα την έχω αποκλείσει ήδη,δεν το συζητάω, από 18 και πάνω θα πάω για να δουλεύει και άνετα.

για το σύστημα του θερμοσίφωνα πάλι δεν ξέρω....μου φαίνεται ψιλό ανούσιο στην περίπτωση μου,μιας και είμαστε 3 άτομα μέσα στο σπίτι έχουμε και ηλιακό που θα δώσει λίγο και τον χειμώνα έχουμε και νυχτερινό ρεύμα θα τον ανάψεις και 20 λεπτά πριν μπεις και καθάρισες. :)

να ήμασταν περισσότεροι η να είχαμε μικρά παιδιά και τέτοια θα το έψαχνα άλλα τώρα δεν ξέρω μου φαίνεται ψιλό τσάμπα κατανάλωση πελετ να ζεσταίνει συνέχεια το νερό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109846 από kostas/88
Λαθος
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by kostas/88.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #110027 από kostas/88
Τίποτα κάνεις;;;;; :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ