Επισημάνσεις στους συντονιστές

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74992 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

XAALAARAA έγραψε:

PRIMUS 45 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Γιατί ποιους κανόνες παρέβηκες Νίκο; Άμα είναι να το φας καθυστερημένα με τόκο! :Ρ

Σοβαρά, δεν πιστεύω πως το ban είναι λύση για τίποτα. Μόνο σε περιπτώσεις σπαμ...

Ένιγουέη... Καληνυχτώ...

Δεν παρεβηκα κανενα κανονα εγω για τον LEONA λεω
Αυτο Ρε απαράδεκτοι, βγάλτε ρε σεις το ban του LEONA... Εδώ άλλοι κι άλλοι δεν το φάγανε...
που πηγαινε??????????/



σε μενα :P :whistle:

Φιλε XAALAARAA Οταν βλεπω την φατσα διπλα και το ονομα δεν ξερω πως μου εχει
κατσει αλλα πολυ το γουσταρω


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75078 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

mastoras έγραψε: Μόνο που θα χρειαστεί για προστασία μια διμοιρία των ΜΑΤ για να περάσει από τα Μάλγαρα. :lol:


Για κάντο λιανά αυτό... Δε θα ξανάρθω Θεσσαλονίκη γιατί ζεις εσύ εκεί δηλαδή; Δεν πας καλά θείο. Αυτό μας έλειπε τώρα, να φοβόμαστε να κυκλοφορήσουμε λόγω του ίντερνετ!

XAALAARAA έγραψε: σε μενα :P :whistle:

Όχι δεν πήγαινε σε σένα, αλλά στον από πάνω σου.

Gdevil έγραψε: Αν μου επιτρέπεις DOOM_NX. Εντελώς καλοπροαίρετα. Ειλικρινά χωρίς καμία διάθεση να γράψω κάτι που να έχει σκοπό να σου υποδείξω αλλά σαν σκοπό έχει να σε βάλει σε σκέψεις.
Το ότι δεν είσαι πλέον διαχειριστής δεν σημαίνει ότι δεν ήσουν ποτέ. Φαντάσου (και λέω φαντάσου γιατί δεν νομίζω να υπάρχει) έναν πολιτικό που ήταν άψογος όσο ήταν στην ενεργό πολιτική. Φαντάσου αυτόν λοιπόν μόλις αποσυρθεί να αποκαλεί τους άλλους ενεργούς πολιτικούς απαράδεκτους. Η πρώτη σκέψη είναι ότι καλά κάνει και τους τα χώνει. Όμως η αμέσως επόμενη σκέψη είναι "μα καλά, γιατί δεν φρόντισε στην ενεργό του δράση να τους τα πεί και να τους αλλάξει και να τους ξεμπροστιάσει όταν είχε και την δύναμη στα χέρια του?". Οπότε η τελική εικόνα που μένει είναι άσχημη. Και είναι κρίμα.
Ίσως ατυχές το παράδειγμα μιας και καταλήγει να εξομοιάζει τους διαχειριστές αυτού του φόρουμ με τους πολιτικούς αλλά φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι το νόημα που έχει η επισήμανσή μου.
Την καλημέρα μου
:)

Καλημέρα και σε σένα. Το απαράδεκτοι ήταν χαϊδευτικό, μια και αν ήθελα να τους τα χώσω, θα πήγαινα στο διπλανό παράθυρο που έχουμε ανοιχτές συνομιλίες IM. Απλά ήθελα να προτείνω να βγει το ban από ένα μέλος που συμπαθώ. Με τον τρόπο μου βέβαια. Η αλήθεια είναι ότι δεν πρόλαβα να δω αυτό το περιβόητο μήνυμα με τα κάκαλα γιατί σβήστηκε όταν έγινε το ban. Αν είναι έτσι, πήγαινε γυρεύοντας. Εγώ απλά θα το έσβηνα όπως είχα κάνει παλιότερα με τις προκλητικές δηλώσεις του mastora. Είχα 1 ώρα με το ρολόι (αν έχει το Θεό του) και έσβηνα τα προκλητικά και συκοφαντικά μηνύματα προς συντονιστή. Ναι τέτοια υπομονή είχα. Αλλά επειδή θα ξημερώναμε με αυτή την ιστορία, από μένα έφαγε ban μιας μέρας. Γιατί αυτό ήταν και spam και μη συμμόρφωση με υποδείξεις και επίθεση σε μέλος του φόρουμ. Αν συνέχιζε την ίδια ιστορία και ο LEONAS, που δεν τον έχω για τόσο σπαζ...οκλαμπάνια, τότε αυτοδικαίως θα κέρδιζε το ban.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι για όποια απόφαση λαμβάνουν οι διαχειριστές δεν είναι υπόλογοι σε κανέναν. Ούτε συγγνώμη οφείλουν να ζητήσουν που κάνουν τη δουλειά τους ούτε τίποτα. Αυτό είναι το forum, αυτοί είναι οι κανόνες. Όποιος γουστάρει μένει, όποιος δε γουστάρει φεύγει. Δεν έχουν όλοι οι συντονιστές την ίδια υπομονή και αυτό είναι κατανοητό. Σε καμία περίπτωση δε θεωρώ ότι τους ζήτησα τα ρέστα για το ban. Μια πρόταση για την άρση του αποκλεισμού έκανα απλά.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84375 από slnzxr
Απαντήθηκε από slnzxr στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
Καποιες αεροθερμες λυσεις και καποιες λυσεις σομπας pellet καλοριφερ...Παντως οι αεροθερμες για μαιζονετα,ακομα και οι καναλατες ειναι λυση ημιμετρη!Αφου εχεις τα σωματα θα προτεινα μια σομπα pellet καλοριφερ που τα περιλαμβανει ολα(κυκλοφορητες,ασφαλιστικα κλπ..)

http://www.xxxxxxxxxxxx Αεροθερμη καναλατη 10kw

http://www.xxxxxxxxxxxx Kαλοριφερ 13 kw

http://www.xxxxxxxxxxxx Καλοριφερ 15 kw




Edit by GT : διαγράφηκαν link.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by GT.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": takis kalamata

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84382 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
@ slnzxr

Μην ποστάρεις links του καταστήματός σου.

Διάβασε τους Όρους Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ .


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84545 από slnzxr
Απαντήθηκε από slnzxr στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές

GT έγραψε: @ slnzxr

Μην ποστάρεις links του καταστήματός σου.

Διάβασε τους Όρους Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ .


ΦΙΛΕ GT ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ!!ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΙ...
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ(ενα απο αυτα που βρηκα γιατι βαριεμαι και να ασχοληθω...)

¨Καλημερα σε ολους,
Χθες πηγα στο Leroy στην λαρισα και η αληθεια ειναι οτι γινοταν ενας ψιλοχαμος.
Βρηκα ενδιαφερον το Invicta 800 turbo, η τιμη του ειναι περιπου 1300ευρω, και ειναι αυτο.
www.invicta-sa.com/portail/images/storie...ers-inserts-2010.pdf σελιδα 19.
Ζητησα ενα κλικ μικροτερο ισως λογω τιμης και το invicta 700 turbo στα 1070 ευρω, αλλα ειχε εξαντληθει και δεν υπαρχει ουτε σε αλλο καταστημα. Μπορει να εχει διαθεσιμοτητα εαν το παραγγειλουμε σε κανα μηνα.
www.invicta-sa.com/portail/images/storie...ers-inserts-2010.pdf σελιδα 22.
Αστερη ο πωλητης μου ειπε οτι εαν θελω να εχω ροη αερα απο τις γρυλιες του τζακιου θα το δουλευω χωρις το βεντυλατερ γιατι αυτο ειναι μονο για την χρηση των αεροαγωγων. Δηλαδα θα λειτουργει με φυσικη ροη. Ισχυει τελικα αυτο?¨

ΑΝΑΦΟΡΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...?ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ!!

Το site μου ουτως η αλλιως βρισκεται εδω μεσα και σε αλλο θεμα απο αλλον...Η ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΗΤΕ ΕΔΩ ΗΤΕ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΥΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΩ...

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kobra2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #84548 από slnzxr
Απαντήθηκε από slnzxr στο θέμα Επισημάνσεις στους συντονιστές
ΑΓΑΠΗΤΕ GT ΠΑΡΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ NICKNAME THN EΠΩΝΥΜΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

¨καλησπέρα στην παρέα!
Επειδή είμαι αντιπρόσωπος και της συγκεκριμένης εταιρίας ,θέλω να πώ δύο τρία λόγια για τα προϊόντα ,όχι για να παινέψω το σπίτι μου αλλά γιατί θα μιλήσω εκ πέιρας και μόνο.

Πρόκυται για μία από τις σοβαρότερες εταιρίες Παγκοσμίως με συνεχή υποστήριξή από την πλευρά τους.
Όλα τα προϊόντα φυσικά περνούν από πολύ αυστηρούς ελέγχους πριν βγούν στην αγορά.
ΑΠό την Dorina που είναι η πιό μικρή αλλά θαυματουργή σόμπα εως τον λέβητα Lp30 που έχει και κάνει σχεδόν τα πάντα.

Αυτό που θέλω να πω οτι σίγουρα υπάρχουν πάρα πολλοί που τις πουλούν χωρίς να γνωρίζουν τίποτα άλλο παρα μόνο την τιμή.
Αυτό φυσικά δεν το θέλει η εταιρια.
Οι έχοντες λοιπόν σόμπες ή λέβητες της εταιρίας να είναι σίγουροι ότι δεν θα μετανιώσουν για την επιλογή τους..
Αν τώρα χρειάζεστε κάποια βοήθεια έυχαρίστως να επικοινωνήσει όποιος το θέλει μαζί μας .

Ευχαριστώ!¨

ΑΠΟ ΑΦΟΙ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ....

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ LINK ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΕΕΕ?Η ΕΜΜΕΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΕΕ?Η ΑΜΕΣΗ ΟΧΙ...

ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ...ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ...!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kobra2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ