Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87378 από Βιομαζιστής

mastoras έγραψε:
Προχωράμε λοιπόν, και εάν με θέλετε κάνουμε παρέα :P .....η παίζω μόνος μου.



Παρέα! Παρέα!
Εγώ διαφορετικά με ποιον θα ασχολούμαι; :silly:





(Δεν είμαι πάντα εναντίον σου. Μερικές φορές είμαι υπέρ σου)

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87379 από Βιομαζιστής

Sp4wN έγραψε: Το "πρόβλημα" εκεί ήταν πως δε φαίνεται ποιός πραγματικά το ξεκίνησε και αυτό είναι λάθος του kunena.



Kunena, 2 μέρες ban!

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87384 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

Sp4wN έγραψε:

mastoras έγραψε: Η υπογραφή μου στο προφίλ μου, δηλώνει ότι είμαι επαγγελματικό μέλος. Και με αυτήν την ιδιότητα μου μπορώ και έχω την δυνατότητα να προωθήσω και να διαφημίσω προϊόντα.....και σε prive θέμα μάλιστα, χωρίς να χρειάζεται να "στήνω" θέματα και μηνύματα, για αυτόν τον σκοπό.

Προχωράμε λοιπόν, και εάν με θέλετε κάνουμε παρέα :P .....η παίζω μόνος μου.


Αγαπητέ Μάστορα νομίζω πως έχεις παρερμηνεύσει το ρόλο του business member .

Υπενθυμίζω : Το φόρουμ energ.gr διατίθεται για χρήση μόνο σε φυσικά πρόσωπα.
Δεν επιτρέπεται η χρήση του απο εκπροσώπους εταιρειών, κατόχους blog, ιστοσελίδων ή άλλων επαγγελματιών.
Επίσης όταν φυσικά πρόσωπα έχουν επαγγελματική σχέση με εταιρεία που σχετίζεται με υπηρεσίες για ενέργεια και περιβάλλον ή άλλο παρεμφερές αντικείμενο εργασιών, απο τις οποίες αποκομίζουν χρηματικό όφελος,
δεν επιτρέπεται να συμμετέχουν σε συζητήσεις όπου το θέμα αφορά το αντικείμενο της επιχείρησής αυτής, προς αποφυγή κατάχρησης του φόρουμ απο επαγγελματίες/εταιρείες με σκοπό την προβολή.

Συνεπώς ... Το άν θα παίξεις έστω μπάλα μόνος σου θα το καθορίσουν οι όροι χρήσης και κανόνες λειτουργίας του φόρουμ σε συνδυασμό με τη στάση που θα τηρήσεις


Νίκο με έχει εξοργίσει η στάση σου, η σύσταση σου, η αστυνόμευση σας, όπως επίσης στραβώνω τελείως και όταν μου κουνάνε το δάχτυλο. :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87385 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

mastoras έγραψε: Νίκο με έχει εξοργίσει η στάση σου, η σύσταση σου, η αστυνόμευση σας, όπως επίσης στραβώνω τελείως και όταν μου κουνάνε το δάχτυλο. :angry:


Ο άνθρωπος που δεν του αρέσει να του κάνουν συστάσεις φροντίζει να συμπεριφέρεται σωστά για να τις αποφύγει . Κακώς εξοργίζεσαι . Η στάση μου είναι ισότιμη και δίκαια .Πρίν 3 μέρες το έγραφες εξάλλου ,όταν συζητούνταν ο αποκλεισμός μέλους πως οι συντονιστές κάνουν πολλή καλή δουλειά .

Όχι όποτε μας συμφέρει το ένα και όποτε δε μας συμφέρει το άλλο .

Περιττό να αναφέρω πως και το να κρίνεις τη στάση των συντονιστών καθώς και άλλων μελών δεν επιτρέπεται να φανταστώ ,καθώς είσαι τόσο παλιό μέλος που λογικά γνωρίζεις τους όρους χρήσης και κανόνες λειτουργίας άριστα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Βιομαζιστής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87400 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
Οτι έγραψες είναι τελείως άστοχο, άσχετο, και συνεχίζεις να μου μιλάς για συμπεριφορές.

Δεν υπήρχε κανένας λόγος για συστάσεις.....απολύτως κανένας. Ακόμα χειρότερα ο τρόπος που τις σερβίρισες.

Τεσπα....σταματώ εδώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87412 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

mastoras έγραψε: Οτι έγραψες είναι τελείως άστοχο, άσχετο, και συνεχίζεις να μου μιλάς για συμπεριφορές.

Δεν υπήρχε κανένας λόγος για συστάσεις.....απολύτως κανένας. Ακόμα χειρότερα ο τρόπος που τις σερβίρισες.

Τεσπα....σταματώ εδώ.


Το άν είχαν βάση ή όχι οι συστάσεις μου θα το κρίνω εγώ Μάστορα .Όχι εσύ .Γιατί αυτή είναι η αρμοδιότητά μου .

Περιμένω πάντως από εσένα ,επειδή ακριβώς έχεις τη μεγαλύτερη εμπειρία,να δίνεις το καλό παράδειγμα ήθους και συμπεριφοράς και να είσαι το τελευταίο άτομο που θα χρειαστεί συστάσεις στο μέλλον.

Γιατί είμαι ρομαντικός άνθρωπος και μου αρέσει να ελπίζω πως πάνω από τις οποιεσδήποτε σκοπιμότητες ,όλοι βάζουμε την ευημερία του φόρουμ .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Βιομαζιστής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.115 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ