Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87300 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
Κώστα δεν είπα ότι έχεις άδικο. ;)

Απλά παρέθεσα το λόγο για τον οποίο υποθέτω ότι το ζήτησε ο mastoras. :)


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87303 από Βιομαζιστής

GT έγραψε: Κώστα δεν είπα ότι έχεις άδικο. ;)

Απλά παρέθεσα το λόγο για τον οποίο υποθέτω ότι το ζήτησε ο mastoras. :)


Το κατάλαβα γι' αυτό κι απάντησα. Και σίγουρα ο mastoras γι' αυτό το ζήτησε.
Ελπίζω να αλλάξει γνώμη προς το καλό όλων και κυρίως των νέων.
Πολύ δύσκολα να ψάξεις και να βρεις κάτι μέσα σε τόσες πολλές σελίδες.

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87314 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
Πάντως δε νομίζω πως οι 2 περιπτώσεις είναι όμοιες .

Στην προκειμένη το ένα θέμα είναι ώς συνέχεια του άλλου μετά από κάποια εμπειρία στο αντικείμενο.

Στην άλλη περίπτωση το θέμα εμπλουτίστηκε από 5-6 σχόλια ,για την καλύτερη συνέχισή του και για μεγαλύτερη ευκολία στη ροή της κουβέντας ,κατόπιν μάλιστα αιτήματος μέλους .
Το "πρόβλημα" εκεί ήταν πως δε φαίνεται ποιός πραγματικά το ξεκίνησε και αυτό είναι λάθος του kunena.


Άν επιμένετε να συντονιστούν και εδώ , μπορείτε να το ζητήσετε και θα γίνει , δεν είναι πρόβλημα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87338 από ftspetro
Απαντήθηκε από ftspetro στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!
fillmore (Διονυση) καλησπερα. σε πηρε τηλεφωνο ο Γιαννης απο το καταστημα στον Πειραια? εμενα ουτε σημερα μου τηλεφωνησε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87354 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

mastoras έγραψε:

OANNHSEA.... Αν και δεν θα έπρεπε να ανοιχτεί νέο θέμα, όλα να μπουν στο θέμα πέλετ ιδιόχρηση:


Ειμαι κατά του κυκεώνα των πολλών σελίδων σε ένα και μόνο θέμα. Δεν βοηθάει σε κανέναν αυτή η τακτική. Χάνονται πολλές σημαντικές πληροφορίες. Θα κάνουμε μια πρόβα τακτοποίησης σε αυτό το θέμα, και εάν μας αρέσει στην συνέχεια να συμμαζέψουμε και το μεγάλο.


Ο μόνος λόγος που ξεκίνησα το νέο θέμα, έχει να κάνει με αυτά που έχω προαναφέρει στην πρώτη σελίδα.

Δεν με ενδιαφέρει εάν παραμείνει όπως έχει, η συγχωνευθεί με το άλλο παραπλήσιο, αυτό που θέλω είναι να υπάρχει μεταξύ μας αρμονία και διαφάνεια....ιδίως με ανθρώπους που έχουμε γνωριστεί από κοντά.

Το κακό είναι ότι εάν κανείς παρακολουθήσει το θέμα από την αρχή, θα υποψιαστεί ότι το "έστησα" για να διαφημίσω μηχανήματα και να προωθήσω συγκεκριμένο έμπορο. Κατηγορήθηκα και ευθέως για αυτό από τον Βιομαζιστή. :)

Η υπογραφή μου στο προφίλ μου, δηλώνει ότι είμαι επαγγελματικό μέλος. Και με αυτήν την ιδιότητα μου μπορώ και έχω την δυνατότητα να προωθήσω και να διαφημίσω προϊόντα.....και σε prive θέμα μάλιστα, χωρίς να χρειάζεται να "στήνω" θέματα και μηνύματα, για αυτόν τον σκοπό.

Προχωράμε λοιπόν, και εάν με θέλετε κάνουμε παρέα :P .....η παίζω μόνος μου.
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87374 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Παραγωγή pellet... φτιάξ' το μόνος σου!

mastoras έγραψε: Η υπογραφή μου στο προφίλ μου, δηλώνει ότι είμαι επαγγελματικό μέλος. Και με αυτήν την ιδιότητα μου μπορώ και έχω την δυνατότητα να προωθήσω και να διαφημίσω προϊόντα.....και σε prive θέμα μάλιστα, χωρίς να χρειάζεται να "στήνω" θέματα και μηνύματα, για αυτόν τον σκοπό.

Προχωράμε λοιπόν, και εάν με θέλετε κάνουμε παρέα :P .....η παίζω μόνος μου.


Αγαπητέ Μάστορα νομίζω πως έχεις παρερμηνεύσει το ρόλο του business member .

Υπενθυμίζω : Το φόρουμ energ.gr διατίθεται για χρήση μόνο σε φυσικά πρόσωπα.
Δεν επιτρέπεται η χρήση του απο εκπροσώπους εταιρειών, κατόχους blog, ιστοσελίδων ή άλλων επαγγελματιών.
Επίσης όταν φυσικά πρόσωπα έχουν επαγγελματική σχέση με εταιρεία που σχετίζεται με υπηρεσίες για ενέργεια και περιβάλλον ή άλλο παρεμφερές αντικείμενο εργασιών, απο τις οποίες αποκομίζουν χρηματικό όφελος,
δεν επιτρέπεται να συμμετέχουν σε συζητήσεις όπου το θέμα αφορά το αντικείμενο της επιχείρησής αυτής, προς αποφυγή κατάχρησης του φόρουμ απο επαγγελματίες/εταιρείες με σκοπό την προβολή.

Συνεπώς ... Το άν θα παίξεις έστω μπάλα μόνος σου θα το καθορίσουν οι όροι χρήσης και κανόνες λειτουργίας του φόρουμ σε συνδυασμό με τη στάση που θα τηρήσεις

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ