Μυρωδιά τζακιού

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148607 από soureal
Απαντήθηκε από soureal στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
Δεν είμαι ειδικός αλλά υποψιάζομαι ότι η καμινάδα πέρασε μέσα σε παλιά καμινάδα από αμίαντο;

Αν ναι είναι πολύ πιθανό να μην έχει σφραγίσει το κενό που έχουν οι καμινάδες μεταξύ τους και αυτό να προκαλεί τη μυρουδιά.

Τα ζουμιά πιθανώς να είναι υγροποιήσεις από το κενό αυτό στην καμινάδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148608 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ευχαριστώ για την εκτίμηση προς το πρόσωπο μου αλλά προφανώς δεν γνωρίζετε οτι είμαι ο επίσημος αντιπρόσωπος της kratki.pl στην Ελλάδα .προφανώς επίσης δε σας φταίει το μαντέμι μας μιας και είμαστε η μοναδική εταιρία στην Ελλάδα που διαφημίζουμε οτι το μαντέμι μας είναι ποιότητας 200 .όσον αφορά το πρόβλημά σας τώρα αν δεν μάθω ποια εταιρία σας πούλησε το τζάκι για να μπορώ να πάρω και εγω θέση αν ανήκει στο δίκτυο μου ή όχι δεν μπορώ να σας βοηθήσω παραπάνω .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148610 από jean1980
Απαντήθηκε από jean1980 στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
Κυριε Φιλιπακοπουλε στειλτ μου το email για να μιλησουμε τηλ.θα σας στειλω το κιν. Δε θελω να αναφερω το ονομα για να μη θεωρηθει δυσφιμηση διοτι μου εχει φερθει ενταξει
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jean1980.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148613 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
η σελίδα μας είναι η www.kratki.gr έχει φόρμα επικοινωνίας ή αλλιώς στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148628 από ELECTRICALCHIEF
Απαντήθηκε από ELECTRICALCHIEF στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
Αφου συζητησετε και αποφανθει το "επιτελειο" για το προβλημα και τη ληςη του, καλο θα ειναι να μας ενημερωσεται εδω δημοσια.


Sent from my iPad using Tapatalk

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148637 από jean1980
Απαντήθηκε από jean1980 στο θέμα Μυρωδιά τζακιού
κοίτα αδερφέ εγω νομίζω ότι ακόμη μυρίζουν τα υπολείμματα απο την αλουμινοταινια που βάζουν για να ενωσουν τον πετροβαμβακα με το σκελετό της γυψοσανιδας και τα οπόια βρισκονται ακομη πανω στο μεταλλικο σκελετο .Διοτι όταν έγινε αντικατάσταση με το izol δεν ήταν δυνατον να απομακρυνθούν εντελώς αφου ο τοποθετης άνοιξε μια τρυπα 1*1 μετρο στη μπροστινή μερια της φούσκας για να δουλέψει. Μάλλον αυτο είναι μετα και τις διαβεβαιώσεις απο τους ειδικούς ότι αποκλείεται να οφείλεται στις κόλλες συνδεσης του μαντεμιου μετά απο τόσα ανάμματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ