Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115733 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές
Τα υπόλοιπα Post τα μετέφερα στο παρακάτω θεμα γιατί δεν εχουν να κανουν με ομαδική αγορά αλλά με ποιότητες κλπ.
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...imitstart=120#115688

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133094 από petrosp13
Μια και ο χειμώνας οδεύει προς το τέλος του, πότε θα ξεκινήσουν οι προσφορές για τον επόμενο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133099 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές
Σήμερα είχα τηλέφωνο από εισαγωγέα που μου είπε ότι αυτή την στιγμή οι τιμές είναι καλές. Θα τον καλέσω για να δω αν έχει ενδιαφέρον για ομαδική προσφορά. Εννοείται όποιος άλλος από εμπόρους-εισαγωγείς το επιθυμεί να συμμετέχει στέλνει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και ερχόμαστε σε επαφή μαζί του.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133118 από creta pellet

ΜΑΡΜΑΡΩ έγραψε: Την προοπτική του φορτηγού την έψαξε πρόσφατα ένας φίλος και συμπάσχων στην αναζήτηση πέλετ. Οι πληροφορίες που έχουμε είναι οτι στοιχίζουν 1000 ευρώ τα μεταφορικά για 24 παλέτες. Αυτό σημαίνει περίπου 40 και κάτι ευρώ επιβάρυνση η παλέτα. Έτσι όλοι σου λένε αστο και άστο και καταλήγουν να καίνε πέλετ ελιάς, πυρηνόξυλου κι άλλα αγνώστου συνθέσεως και προέλευσης και κάθε χρόνο τα ίδια...Στα επ.ώνυμα πέλετ δε βρίσκεις κάτω από 340 ευρώ τον τόνο και λίγο σου λέω. Σήμερα μου ζήτησαν 6.5 ευρώ το 15κιλο σε German pellets και πέρυσι πλήρωσα 6 ευρώ το egger. Μήπως έχεις ακούσει κάτι για πέλετ με επωνυμία delta forest, ιταλικό;
Έχω δοκιμάσει και το creta pellet. Απόδοση έχει, αλλά μυρίζει πολύ έντονα και από τιμές, απέχουν αρκετά από όσα προβάλει ο επιχειρηματίας εδω. Άλλα λέει τη μια μέρα και άλλα την άλλη. Μου κάνουν εντύπωση οι τιμές που δίνει εδώ, διότι με συμφέρει περισσότερο να μου το στέλνουν από Θεσαλλονίκη από το να αγοράζω απευθείας από το εργοστάσιο.Αυτά, "χωρίς φόβο και χωρίς πάθος" που λένε...




Καλησπέρα ποιος σας δίνει καλύτερη τιμή στο δικό μας πελλετ από θεσσαλονικη να τον μάθουμε και εμείς.Οι τιμές που έχουμε είναι στάνταρ αναλόγως τι ποσότητα που αγοράζετε.
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133119 από john88s
Τα πιο κοντινά εργοστάσια στο λιμάνι είναι τα 2 εργοστάσια της Κορινθού. Έχει και κάτι εργοστάσια/βιοτέχνιες στον Ασπρόπυργο, αλλά μάλλον φτιάχνουν πέλλετ από ανακυκλωμένες παλλέτες, μιας και δεν σε αφήνουν να πας να δεις...Τσέκαρε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133239 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές

jnet έγραψε: Σήμερα είχα τηλέφωνο από εισαγωγέα που μου είπε ότι αυτή την στιγμή οι τιμές είναι καλές. Θα τον καλέσω για να δω αν έχει ενδιαφέρον για ομαδική προσφορά. Εννοείται όποιος άλλος από εμπόρους-εισαγωγείς το επιθυμεί να συμμετέχει στέλνει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και ερχόμαστε σε επαφή μαζί του.


Τελικά εγινε η παρακάτω προσφορά για τα μέλη μέσω της πολλαπλοτητας
energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...94&Itemid=384#133227

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ