K-EVO Starfire 120

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140201 από Στελιος1
Απαντήθηκε από Στελιος1 στο θέμα K-EVO Starfire 120
Καλημερα.. Γιωργο καλα εκανες και το επισημανες γιατι εγω εξ αρχης κολλησα στο Φουστικακης, τωρα προσεξα το Φουσκιτακης (ειχα μαλιστα τ εντυπωση οτι απο χιουμορ εβαλες αυτο το ονομα).
Δεν ξερω, ζητουμενο για εμενα ειναι να εχει την καλυτερη δυνατον αποδοση, στη σαιζον δηλαδη γενικα να εχω καψει μια λογικη ποσοτητα ξυλων κ οχι τ αντερα του. Δεν θα ειχα διαφορα στην καταναλωση δηλαδη κοβωντας η ανοιγοντας αμεσα την φλογα. Ειμαστε κ αλλη περιοχη εδω, αν ανναψω το τζακι σπανια σβηνει (σχεδον ποτε μιας και καθαριζεται ανναμενο), ναι μπορει για εσενα λογω ηπιου κλιματος να ειναι κρισιμο αυτο που προσπαθεις.
Για τον θορυβο θελω να πω οτι και να τον μειωσεις στο μισο παλι θα στ δινει.
Αλλου σχηματος διατομη αποσυντονιζει καπως τα ηχητικα κυματα, σπιραλ ανοξειδωτο θα ηταν το καλυτερο-ευκολοτερο-οικονομικοτερο, με τ προυποθεση να το ντυσεις με τριχα και γυψο εξωτερικα, πραγμα πολυ δυσκολο εκει μεσα.
Καλα κανεις και προσπαθεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147386 από gousan
Απαντήθηκε από gousan στο θέμα K-EVO Starfire 120
κοσμιδης ,φουσκιτακης ,αλεξ,...τι θα καιμε φετος....οι 8 τονοι ξυλα που χωρανε στην αυλη δεν φτασανε...και μετα πηραμε βραγμενα στο καταχειμονο...για πειτε καμια ιδεα να βγαζουμε την χρονια ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147391 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα K-EVO Starfire 120
Καλησπέρα,

Μετά από μια μικρή περιπέτεια υγείας, από τον Ιανουάριο του 2015, το τζάκι ΔΕΝ άναψε ξανά. Ευτυχώς έκανε παιχνίδι η ενδοδαπέδια.

Κάποια στιγμή, θα κάνω μια αλλαγή που θέλω, αλλά τώρα δεν έχω το κουράγιο...

Καλό καλοκαίρι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147414 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα K-EVO Starfire 120
Καλησπέρα ρε παλιόφιλοι! Φέτος βγάλαμε τον χειμώνα με 6 παλέτες του ενάμιση κυβικού, μια χαρά δηλαδή αναλογικά με το τζάκι που έχουμε! Από ιδέες έχω στερέψει και εφόσον δεν μπορώ να το αλλάξω θα συνεχίσω με μια από τα ίδια! Από άποψης απόδοσης μετά τις πατέντες έχει φτάσει σε αποδεκτά επίπεδα. Προτιμώ όπως ξαναείπα να τοποθετήσω εξτρά εξωτερική μόνωση στο σπίτι παρά να αλλάξω το τζάκι.
Γιώργο περαστικά φίλε!
Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ