h2oceano 23. krakti lucy

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177993 από Tsiknis
h2oceano 23. krakti lucy δημιουργήθηκε από Tsiknis
καλησπέρα θέλω να βάλω ένα υδραυλικό τζάκι στο καινούριο σπίτι που φτιάχνουμε και θέλω τζάκι για κεντρική θέρμανση προς το παρόν διότι μαρεσει πολύ το τζάκι και το γουστάρω και οι αναμονες για σώματα είναι έτοιμες μαρεσει πολύ της edilkamin το h2oceano 23 με αυτού του είδους την εγκατάσταση δεν ξέρω αν συμφωνείτε
και μου έκαναν σήμερα και μια προσφορά για το kratki Lucy 16 κλειστό δοχείο διαστολης επίσης έχω αγοράσει είδη το κιτ 2 της edilkamin επειδή το βρήκα σε πολύ χαμηλή τιμή εσείς τι λέτε ποιο αξίζει ποιο πολύ το σπίτι είναι 120τμ στο νησί της Κω ευχαριστώ πολύ καλό χειμώνα να εχουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177997 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα h2oceano 23. krakti lucy
κατ αρχην μπραβο που την ψαχνεις σαφως η δικη μου προτιμηση ειναι τα ιταλικα αλλα ειναι και θεμα τιμης και προσωπικου γουστου ,,,,μεγαλυτερη σημασια ομως εχει η σωστη τοποθετηση τοσο των υδραυλικων οσο και του τζακιου γι αυτο ψαξε κι αυτο το κοματι κι οταν φτασεις στην εγκατασταση φροντισε να γινουν ολα οπως γραφει το μανιουαλ του κατασκευαστη 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #178000 από Tsiknis
Απαντήθηκε από Tsiknis στο θέμα h2oceano 23. krakti lucy
οι τιμές πάνω κάτω ίδιες είναι μαρεσει και μένα το ιταλικό ποιο πολύ έχει και ποιο μεγάλο μποιλερ επίσης μαρεσει η εγκατάσταση στο βίντεο με τον εναλακτη για αυτό πείρα και το κιτ απλά θέλω και άλλες γνώμες από ποιο ψαγμενους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ