Αναζήτηση Ειδικού Υαλοκόρδονου

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148354 από pontios74
Απαντήθηκε από pontios74 στο θέμα Αναζήτηση Ειδικού Υαλοκόρδονου
Πήγα χθές εκει που μου είπε ο liakjim στον Πειραιά παρόλο που μου είπε πως έχει 7mm απο το τηλ.όταν έφτασα είπε πως δεν υπάρχει...τέλος πάντων είχε ενα 8άρι που ήταν μαλακό (όχι σαν αυτά τα άσπρα που κυκλοφορούν που ναι λίγο πιο σκληρά)! Χρώματος γκρί,σε ερώτησή μου άν έχουν κάποια διαφορά με τα άσπρα μου είπε πως δε διαφέρουν,απλά είναι θέμα εργοστασίου και κατασκευαστή...το πήρα και το τοποθέτησα και κλείνει μια χαρά η πόρτα,ίσως να σφραγίζει και καλύτερα απο πρίν..θα δούμε με τα πρώτα ανάματα!!! Κι επειδή με αυτους που μας κυβερνάνε δεν γνωρίζουμε αν στο μέλλον αντέξουν αυτοί οι εισαγωγείς-κατασκευαστές και παραμείνουν ανοιχτοί ή αν έχουμε στο μέλλον πάλι καποιο άλλο καπιταλ κοντρολ,αγόρασα 20 μέτρα για να τα έχω προς αποθήκευση!!επίσης έχει και 0.5mm για το πι γύρω απο το τζαμι!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148356 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Re:Αναζήτηση Ειδικού Υαλοκόρδονου
Ωραία. Πώς το κόλλησες?

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148442 από pontios74
Απαντήθηκε από pontios74 στο θέμα Re:Αναζήτηση Ειδικού Υαλοκόρδονου

liakjim έγραψε: Ωραία. Πώς το κόλλησες?

με κόκκινη σιλικόνη!!αυτη που λεει πως αντεχει μεχρι 300 βαθμους !! λες να φυγει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150422 από Manos01
Απαντήθηκε από Manos01 στο θέμα Αναζήτηση Ειδικού Υαλοκόρδονου
Liakjim, πιο μέγεθος υαλοκορδονι χρειάζομαι για το τζαμι του selenic 700???


Σχετικά με υαλοκορδονα στην Θεσσαλονίκη (που βρισκόμουν σήμερα τυχαία), βρήκα σε αυτό το μαγαζί:
www.gaz-kir.gr/pyrimaxa_gr.htm
Π.Γκάζης - Δ.Κυρατζάκος ΟΕ
Ολυμπίου Διαμαντή 26 τ.κ. 54626 Θεσ/νίκη
τηλ. 2310 521.837

ΥΑΛΟΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑ Σε μορφή τετράγωνης πλεξούδας και σε διαστάσεις : 6χς 8x8 10x10 12x12 16x16 20x20 22x22 25x25 30x30 40x40 50x50
ΥΑΛΟΚΟΡΔΟΝΟ Σε μορφή στρόγγυλη πλεξούδα και διαστάσεις : Φ6 Φ8 Φ10 Φ12 Φ16 Φ20 Φ22 Φ25 Φ30 Φ40 Φ50

Τα 6x6 και Φ6 κοστίζουν 1ΕUR το metro.

Επιπλέον, βρήκα και θερμόμετρα καρφί (σαν αυτό που βάζει ο liakjim μέσα στις περσίδες) με 9EUR :-)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150434 από liakjim
Απαντήθηκε από liakjim στο θέμα Αναζήτηση Ειδικού Υαλοκόρδονου

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #150469 από Manos01
Απαντήθηκε από Manos01 στο θέμα Αναζήτηση Ειδικού Υαλοκόρδονου
Liakjim, δεν εννοούσα αυτό.

Εννοούσα την ελληνική "πατέντα", το ανάποδο "π" που έχεις βάλει για να μην μαυρίζει το τζαμι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ