Θέμα τύχης… ή πώς εξοικονομήθηκαν 2700€ σε τζάκι

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85350 από χρηστος8
Καλοριζικο και καλες ζεστες φιλε.

Ο Μπεν το εβαλε;;;



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85363 από ELECTRICALCHIEF
Καλοριζικο και καλες καυσεις.

το κειμενο σου μοιαζει τουλαχιστον στην αρχη με μυθιστορημα χιουμοριστικο. Διαβαζεται ευχαριστα :lol:

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85365 από DOOM_NX
Με γεια φίλε μου, το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό!

Δεν διάβασα όλο το κείμενο, παρά μόνο τον πρόλογο και τον επίλογο, ωστόσο για να λες για διπλάσιες και τετραπλάσιες τιμές, κατάλαβα τι έπαιξε.

Δυστυχώς ΠΡΕΠΕΙ να γίνεις ειδικός για να κάνεις δουλειά στον τομέα της θέρμανσης στην Ελλάδα. Οι περισσότεροι κοιτάνε να στα φάνε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85383 από caftis
Μπραβο φίλε πολύ καλή δουλειά με πολύ καλά λεφτά. Δεν μας στελνεις σε μήνυμα το τηλ του μάστορα γιατί θελει ο μπατζανακης μου να κανει κατι παρόμοιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85390 από mourgos
Να σαι καλα ρε φίλε. Γέλασα πολυ και με το χιούμορ σου αλλα και γιατι έχω βρεθεί και εγω, όπως όλοι φαντάζομαι, σε παρόμοιες καταστάσεις. Ετσι ειναι δυστυχώς όπως και με τους καυστηρες πελλετ και με όλα στην αγορα. Οι αλεξίπτωτιστες στην αγορα ειναι που δημιουργούν το πρόβλημα. " να κάνουμε μια μπιζνα να τα κονομησουμ" λένε κάποιοι ταχα μαγαζάτορες. Επιτέλους να οργανωθούμε σαν καταναλωτές να γλιτώσουμε απο τα τομαρια αυτά. Οταν αγόρασα το σπιτι μου μετα απο πολυ πάθημα κατάλαβα οτι άλλη τιμη ζητούσαν οι μάστορας οταν τους έλεγες για μονοκατοικία και άλλη για ένα διαμέρισμα. Πήγαινα εγω πρώτα και μετα έστελνα την γυναίκα μου με άλλο σενάριο καθε φορά και ετσι κατάλαβα την κοροϊδία.
Το ίδια με το πελλετ. Έμπορος μου αγόρασα τον τόνο τον Οκτώβριο 315 τον τόνο, τωρα ζητάει 365 τον τόνο γιατι ταχα ανέβηκε η τιμη της πρώτης ύλης και μετα μου είπε οτι θα φέρει ένα πολυ καλυτερο που θα παει στα400 ο τόνος. Δεν θα αγόρασα γιατι δεν μου άρεσε απο την πρώτη στιγμή αλλα ετσι για να δώ μήπως άλλαξε κάτι η εγω έκανα λάθος.(ευτυχώς όχι έμπορος που έχει σχέση με το φορουμ). Δείξτε μου ρε παιδιά έναν που θα πάρει. Να τον ρωτήσω μόνο με πιο σκεπτικό και γιατι μας χαλάει την αγορα.
Σορρη εκτός θέματος αλλα θα σκάσω. Δεν αντέχω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85414 από pontios74
Ολόκληρο ντοκιμαντερ έγραψες φίλε! Συγχαρητήρια και καλές ζέστες!! Κι εγώ μια απο τα ίδια και οι περισσότεροι λέγαν πως δεν με καλύπτει το τζάκι σε 100 τ.μ. κλπ ωσπου ανακάλυψα το φόρουμ κι έμαθα αρκετά!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ