Τζάκια Ενεργειακά

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #54805 από tifozi3
Απαντήθηκε από tifozi3 στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
καλημερα και απο εμενα μηπωs γνωριζει κανεναs απο που μπορω να βρω και να παρω βερμικουλίτη στην θεσσαλονικη σκεφτομαι να παρω και να τον βαλω στο τζακι σαν κοφτρα .ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #54810 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

Stavrax έγραψε: @house
Για την εγκατάσταση του vasilisgr μιλάς?
Σε ποια σελίδα έχει φώτο?


εγω αυτα βρηκα



Δεν ξερω ρε παιδια , εχω αρχισει τα τσιπουρα απ τις 11 και δεν θυμαμε ολους τι φτοιαχνουν ! 10 ατομα θυμαμε , τον γιολ που μεφαγε το jolly , τον αστερι , εσενα τον hobbista , τον προεδρο που αποκαθηλώθηκε , και 5-6 αλλους
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by house.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Stavrax

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #54817 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
@vasilisgr
Ωχ, σε κοβω για πολλά μερεμέτια χειμωνιάτικα :ohmy:
Τι θερμοκρασίες, αλήθεια έχεις στην φουσκα? :S


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #54820 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά
λοιπον να βοηθισουμε , φιλος , οκ με την λαμαρινα , αλλα απο πισω θελει μετα απο 10 ποντους κενο , πετροβαμβακα-αλουμινιο και μετα γυψοσανιδα !
Δηλαδη ξήλωσε το

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #54840 από legend7ts
Απαντήθηκε από legend7ts στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

SHERIF έγραψε:

legend7ts έγραψε: Μπορει ένας φίλος που έχει το σελενικ και είχε τροχησει λίγο το συρταρακι να το βγάλει μια φωτό να το δούμε πως φαίνεται πριν επιχειρήσουμε γιατι δεν ειναι βολικό να ανοίγεις την πόρτα ενω καίει η φωτια να το αδειαζεις


Δεν φαίνετε τίποτα από το τρόχισμα παίρνεις λίγο τα γρέζια που είναι μπροστά οπότε και άγαρμπα να το κάνεις πάλι δεν θα φαίνετε τίποτα, όπως έχει πεί και ο Αστέρης αυτό είναι και μία ασφάλεια για να μην το ανοίγουν τα μικρά εγώ το διαπίστωσα κατόπιν εορτής όταν καίει η εστία δεν πλησιάζει αλλά όταν είναι σβηστή το ανοίγει (ανοίγει γενικώς τα πάντα έχουμε βάλει ασφάλειες σε όλα τα ντουλάπια προσεχώς θα βάλω και στο τροχισμένο ΣΥΡΤΑΡΑΚΙ )εάν δεν έχεις μικρά σκανταλιάρικα παιδιά είναι ευκολία.


δηλαδη ισα που το γλυκανες λιγο στη μυτη. δεν επηρεασε το υαλοκορδονο στο συρταρακι? εχει ακομα αποσταση ετσι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #54850 από genon
Απαντήθηκε από genon στο θέμα Τζάκια Ενεργειακά

house έγραψε: Τι διαολο δεν το διαβασες ποτε ??? η' δεν ξερεις αγγλικα σαν και μενα ! τεσπα

Φιλος το λεει και μεσα , απ τα λιγα που διαβασα ! μια τρυπα απεξω για την καυση . και αναλογα λεει πως το καιες , τοτε απο 2 μεχρι 4 λεει αν καταλαβα καλα , αλλες χωρια ! (απο 6-9kw ,700 katw , 1000 panw )
Αρα Εσυ κανεις 2 και βλεπεις . Μια για την καυση , μια για απο κατω που λες ! Απο μπροστα μεσα θα ανοιξεις τις αλλες , και μαλλον οκ !



:ohmy: Και εγώ που έχω εισαγωγή μόνο από έξω? θα σαλτάρω!!θα πρέπει να κλείνω τρύπες απο έξω και να ανοίγω απο μέσα? το τζάκι το τελείωσα την άνοιξη και ειναι αυτό
δυστυχώς τα αγγλικά μου δεν είναι τέλεια, αλλά και όταν το ξαναέφτιαξα το τζακι δεν υπήρχε το αρχείο με τις οδηγιες.Εν τω μεταξύ βλέπω και ότι οι περσίδες μου δεν έχουν τις σωστές διαστάσεις,η εξωτερική η μία είναι 30χ15 και η άλλη που μου είπε ο μάστορας να ανοίξουμε γιατί τεμέκ απο εκεί ήταν το πρόβλημα είναι 10χ18.Η εξαγωγής ειναι 30χ15.
Απο που να ΠΗΔΗΞΩ????? είμαι και στον πρώτο όροφο και να πέσω δεν θα πάθω και τίποτα!!
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.640 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ