Τζάκι μαντεμένιο κλειστό: πατέντα για μετατροπή σε αερόθερμο;

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20822 από APOLLO1977
το διαβασα ευχαριστω αλα δεν θα ηθελα να αλαξω εστια θα προτιμισω να κανω το πρωτο που ειπεσ ετσι και αλλιωσ εκει υπολογισα το κοστοσ και βασικα δεν αλαζω γιατι πολα μπαζα και εχω και μικρο παιδι καταλαβενεισ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20824 από Asteris
Τι ακριβώς περιμένεις από την μετατροπή αυτή? Να πάρεις περισσότερη ζέστη, να καις λιγότερα ξύλα? Πόσα ξύλα καις την σαιζόν? Είναι η μόνη θέρμανση, ή απλά συμπληρώνει στο πετρέλαιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20825 από APOLLO1977
αν μπορεισ να μου συστησεισ ενα μαστορα να μου τα κανει ολα αυτα θα ειμουν ευγνομων

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20827 από APOLLO1977
να παρω περισσοτερη ζεστη μαζι με καλοριφερ σε 70 τετραγωνικα πιστευω οτι θα ειμαι ενταξει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20833 από Asteris
Αν βάλεις ενεργειακή εστία στα 70 τετραγωνικά, δεν θα θες καθόλου καλοριφέρ και θα καις και τα μισά ξύλα από ότι τώρα. Διάβασε τα τόπικ για αγορά νέας εστίας, ή όλο το τοπικ για τα ενεργειακά τζάκια.

Είναι χαζομάρα να καις που θα καις τζάκι, θα τρως όλη την ταλαιπωρία του κουβάλα ξύλα, στοίβαζε ξύλα και να μην έχεις και τις απολαβές του καλού τζακιού, που είναι η πάμφθηνη θέρμανση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": APOLLO1977

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20863 από erimitis
απολλο:ποσα διαθετεις και θα σου πω φιλε αν αξιζει?αν και για μενα δεν αξιζει να μπεις σε τετοιες διαδικασιες και να πεταξεις λεφτα.Απλα επειδη ψαχνεις λυση θα σου πω αλλα δεν την συστηνω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ