Οικονομική Θέρμανση - Ψύξη - Ενέργεια& Εξαερισμός

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137330 από dimlyk
δυστυχως ουτε εγω καταφερα να παω με τις αναποδιες που ηρθαν μαζεμενες
και καταλαβαινω οτι εχασα την νεα τζακοτεχνολογια ...αυτο το 108 κατι θα κρυβει :)
δεν μας δινει και κανα λινκ να μορφοθουμε ??? :evil:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137333 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Nικόλα, είσαι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ .........

Που είναι το φωτορεπορτάζ σου..... ?

Άντε γρήγορα ανέβασε μερικές φωτό......

Φιλικά....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137344 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

nikolas έγραψε: Τώρα που τελείωσε η έκθεση “οικονομική θέρμανση “μπορώ να πω τι καινούργιο είδα. 1) Όλα τα περίπτερα είτε αερίου είτε πετρελαίου είτε ηλεκτρικά είτε ξύλου είτε πελλετ όλοι μα όλοι είχανε ταμπέλες με οικονομία 40%-50%- ένας είχε και 70% ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ και ένας άλλος στο τελείωμα της έκθεσης έλεγε ότι το τζάκι του έχει 108% απόδοση 2) Ο ένας κατηγορούσε του άλλου τα προϊόντα, δηλαδή όχι πετρέλαιο γιατί εξαρτασε από τους αμερικανους ο άλλος όχι αέριο γιατί εξαρτασε απο τους ρωσους ο άλλος όχι ηλεκτρικό γιατί εξαρτασε από την τροικα ο αλλος οχι πελλετ γιατι εξαρτασε από τους αυστριακούς και ρουμανους ο άλλος όχι ξύλα γιατί εξαρτασε απο τους βουλγαρους, γιαυτό και εγώ πήρα πολλά προσπέκτους να τα κάψω στο τζάκι για να ζεσταθώ.
Γιαυτό και πάλι energ.gr μαθαίνεις όσα θέλεις όποτε θέλεις και ότι θέλεις από την καρέκλα σου.



Υ.Γ Κατι ηξερε ο admin και δεν ήλθε.


Όταν λέτε "όλοι μα όλοι " γίνεστε λίγο υπερβολικός !!ούτε στο δικό μου περίπτερο είχα τέτοια πινακίδα και τουλάχιστον 4-5 συνάδελφοι μου που τους επισκεπτόμουν καθημερινά δεν είχαν τέτοιες πινακίδες !!ούτε νομίζω οτι σας εξυπηρέτησε στο δικό μου περίπτερο κάποιος και να σας κατηγόρησε κάποιον άλλον επαγγελματία για αυτό θα παρακαλούσα να μη μας βάζετε όλους στο ίδιο καζάνι!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137355 από nikolas

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:

nikolas έγραψε: Τώρα που τελείωσε η έκθεση “οικονομική θέρμανση “μπορώ να πω τι καινούργιο είδα. 1) Όλα τα περίπτερα είτε αερίου είτε πετρελαίου είτε ηλεκτρικά είτε ξύλου είτε πελλετ όλοι μα όλοι είχανε ταμπέλες με οικονομία 40%-50%- ένας είχε και 70% ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ και ένας άλλος στο τελείωμα της έκθεσης έλεγε ότι το τζάκι του έχει 108% απόδοση 2) Ο ένας κατηγορούσε του άλλου τα προϊόντα, δηλαδή όχι πετρέλαιο γιατί εξαρτασε από τους αμερικανους ο άλλος όχι αέριο γιατί εξαρτασε απο τους ρωσους ο άλλος όχι ηλεκτρικό γιατί εξαρτασε από την τροικα ο αλλος οχι πελλετ γιατι εξαρτασε από τους αυστριακούς και ρουμανους ο άλλος όχι ξύλα γιατί εξαρτασε απο τους βουλγαρους, γιαυτό και εγώ πήρα πολλά προσπέκτους να τα κάψω στο τζάκι για να ζεσταθώ.
Γιαυτό και πάλι energ.gr μαθαίνεις όσα θέλεις όποτε θέλεις και ότι θέλεις από την καρέκλα σου.



Υ.Γ Κατι ηξερε ο admin και δεν ήλθε.


Όταν λέτε "όλοι μα όλοι " γίνεστε λίγο υπερβολικός !!ούτε στο δικό μου περίπτερο είχα τέτοια πινακίδα και τουλάχιστον 4-5 συνάδελφοι μου που τους επισκεπτόμουν καθημερινά δεν είχαν τέτοιες πινακίδες !!ούτε νομίζω οτι σας εξυπηρέτησε στο δικό μου περίπτερο κάποιος και να σας κατηγόρησε κάποιον άλλον επαγγελματία για αυτό θα παρακαλούσα να μη μας βάζετε όλους στο ίδιο καζάνι!!


Αν σε έθιξα ζητώ ταπεινά συγνώμη μια που δεν ξέρω ποιο ήταν το περίπτερο σου μπορεί να έχεις δίκιο υπήρχαν περίπτερα που το ένα είχε μια φόρμουλα κάποια με περιοδικά κάποιο που καθάριζε τζάμια κ.λ.π. Πάντως να είχες ηλεκτρικά η αέριο χωρίς ποσοστό οικονομίας αποκλείεται. Όσο για πελλετ και ξύλα έφτασε το ποσοστό απόδοσης καύσης όπως είπα και 108%.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137357 από GGEOR7777
Φίλε Νικόλα εδω όντως έχεις άδικο.
Σίγουρα θα είδες και άκουσες πολλά περίεργα,όμως να ξέρεις ότι υπάρχουν σοβαροί επαγγελματίες στο χώρο και πολλοί από αυτούς όπως ο Δημήτρης έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο εδω μέσα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #137364 από nikolas

GGEOR7777 έγραψε: Φίλε Νικόλα εδω όντως έχεις άδικο.
Σίγουρα θα είδες και άκουσες πολλά περίεργα,όμως να ξέρεις ότι υπάρχουν σοβαροί επαγγελματίες στο χώρο και πολλοί από αυτούς όπως ο Δημήτρης έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο εδω μέσα.


Σε τι ρε Γιώργο έχω άδικο? Στο ότι δεν γνωρίζω τον Δημήτρη και ποιο περίπτερο είχε στην έκθεση?
Δεν είπα για κανέναν προσωπικά κάτι κακό. Τα περίπτερα που ξέρω πολύ καλά και με το περιεχόμενο τους ήταν το πρώτο δεξιά όπως μπαίνουμε DAIKIN μελαχρινό 180 περίπου και στην Petrogaz το ψηλοτάκουνο. Φωτογραφίες δεν έβγαλα είχα μαζί μου και τον αστυνόμο. .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ