Πρόβλημα σόμπας πέλλετ σοσ

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175977 από Typhoon
Ειναι η πρώτη φορά που γράφω και ο λόγος είναι ότι έχω σοβαρό πρόβλημα με την υδραυλική σόμπα που έχω dmt 14kw πρέπει να λέγεται και canalli design  γύρισα στο σπίτι και βρήκα τη σόμπα σβηστή έβαλα πέλλετ πήγα να βάλω μπροστά βλέπω η οθόνη δεν ανάβει παρατηρώ η καλωδιοταινία είχε πατηθεί και ήταν κομμένη την βγάζω και την ένωσε ένας φίλος αλλά τίποτα βγάζω την οθόνη και την πλακέτα με λέει η πλακέτα καλή είναι βγάζει 17 βολτ έχει πρόβλημα η οθόνη οπότε ψάχνω για οθόνη με λένε 200 +30 με το καλώδιο το βρίσκω στην Ιταλία με 97 ευρώ +20 μεταφορικά σε τρεις μέρες ήρθε το βάζω πάνω αλλά πάλι τίποτα δεν ανάβει καθόλου ακούγεται ένα ντιττττ στην πλακέτα αναβωσβηνει ένα πράσινο λαμπάκι τώρα εγώ τι κάνω η πλακέτα εδώ την βρήκα 435 στην Ιταλία 115 όμως να πω ότι στην οθόνη  τα νούμερα οι κωδικοί ήταν διαφορετικα  αλλά η οθόνη ολόιδια και τα κουμποματα ίδια αλλά εγώ όταν έκανα τη δοκιμή δεν είχα συνδέσει θερμοστάτες κυκλοφορητες κλπ μόνο το ρεύμα είχα συνδέσει πως θα καταλάβω ότι η πλακέτα έχει πρόβλημα η τι άλλο μπορεί να φταίει 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175981 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕΣ ΟΘΟΝΗ ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΕΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΕΙ !!!ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ???ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΡΟΛ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ.ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΑ ΕΧΕΙ Η ΠΛΑΚΕΤΑ???ΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΑ!!?ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ Η ΒΡΕΣ ΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ '''ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ'''' η Πολύ ποιο ΛΙΓΟ !!!ΑΝ ΘΕΣ ΦΥΣΙΚΑ
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175982 από Typhoon
Απαντήθηκε από Typhoon στο θέμα Πρόβλημα σόμπας πέλλετ σοσ
Μπορείς να μου στείλεις ένα emaii να σου στείλω φωτογραφίες γιατί δεν μπόρεσα να τα βάλω στο forum

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175983 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175984 από Typhoon
Απαντήθηκε από Typhoon στο θέμα Πρόβλημα σόμπας πέλλετ σοσ
Από πού είσαι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175985 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΛΑΜΙΑ ΕΙΜΑΙ.ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ.99% ΞΕΡΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ!!!!!!!!!!ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΕΔΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ 
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ