Re:Αγορά λέβητα και καυστήρα p12.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173623 από spi78
Καλησπέρα σας. Έχω δει μια αγγελία με λέβητα και καυστήρα p12 pelet και σκέφτομαι να τον αγοράσω. Τα μηχανήματα είναι 3 ετών. Θα ήθελα την βοήθεια σας όσο αφορά τυχόν προβλήματα που έχει το συγκεκριμένο μηχάνημα και τη γίνεται και σε θέματα υποστήριξης. Βρίσκομαι στην Βέροια και η αγορά θα γίνει για σπίτι περίπου 130 τμ. Αυτήν την στιγμή έχω πετρελαίου. Ευχαριστώ. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173624 από meletis
Απαντήθηκε από meletis στο θέμα Re:Αγορά λέβητα και καυστήρα p12.

spi78 έγραψε: Καλησπέρα σας. Έχω δει μια αγγελία με λέβητα και καυστήρα p12 pelet και σκέφτομαι να τον αγοράσω. Τα μηχανήματα είναι 3 ετών. Θα ήθελα την βοήθεια σας όσο αφορά τυχόν προβλήματα που έχει το συγκεκριμένο μηχάνημα και τη γίνεται και σε θέματα υποστήριξης. Βρίσκομαι στην Βέροια και η αγορά θα γίνει για σπίτι περίπου 130 τμ. Αυτήν την στιγμή έχω πετρελαίου. Ευχαριστώ. 

Πρέπει να δεις τι ισχύ έχει ο καυστήρας και λέβητας που πρόκειται να αγοράσεις , για να δεις εάν καλύπτει τις ανάγκες σου στο σπίτι.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φοιτητής Μηχ.Πληροφορικής

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173627 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Υπάρχει ολόκληρη συζήτηση εδώ μέσα που μπορεί να το μετανοιωσεις όπως ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": spi78

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173631 από spi78
Απαντήθηκε από spi78 στο θέμα Re:Αγορά λέβητα και καυστήρα p12.
Είναι ο μεγαλύτερος της σειράς που κάλυπτε σπίτι 190τμ και το δικό μου είναι 130.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ