Βεντιλαντερ σε τζάκι kratki amelia deco 25με φυσική ροή

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #172707 από nikosnektaria
Τον εναλλάκτη τον βάλαμε με τον κ.Φιλλιπακοπουλο και τον πληρώσαμε για καλό όχι για να μειώσει τον ελκησμο..αν είναι να κάνει κακό ο ελκησμος με τον εναλλάκτη ας βγει.
η να μην έμπαινε στην τελικηΘεωρώ ότι πρέπει να σηκωθεί η καμινάδα και να αλλάξω και το καπέλο το οποίο με τα λίγα που ξέρω ίσως να το επηρεάζει το τζάκι..
ΔΕν έχω ιδιαίτερα προβλήματα  με το amelia 25 που έχω αλλά προσπαθώ κάτι θεματακια όπως κάπνισμα,ελκυσμό και μαύρισμα τζαμιού να τα λύσω
Ανεβάζω φωτό και όταν τις δεις μου λες την γνώμη σου...
Η τελευταία φωτό είναι τυχαία και θέλω να σου δείξω το καπέλο που θέλω να βάλω ...
Τι λες??
Και σε ευχαριστώ ξανά.. 
Συνημμένα:
Last edit: 3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by nikosnektaria.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #172709 από dimlyk
ο εναλλακτης δεν ειναι κακος και δεν υπαρχει λογος να βγει ....στην καμιναδα απλα αφαρεσε ισως το μισο μετρο και βαλε ενα ολοκληρο να αποκτησεις διαφορα υψους απο τις διπλα κι αν νομιζεις ξαναπροσθετεις και το μισο ,,,το αντιανεμικο καπελο καλο ειναι ...γενικα προτιμουνται τα τυπου παγοδα ομως προσθεσε πρωτα το 1 μετρο και μετα βλεπεις...γενικα κανε μια μια αλλαγη για να βλεπεις το αποτελεσμα ...βεβαια αν το σπιτι σου παραειναι στεγανο ειναι λογικο να βγαζει καπνο ...δοκιμασε πριν απ ολα να ανοιγεις λιγο ενα παραθυρο πριν ανοιξεις την πορτα να δεις αν φερνει αποτελεσμα 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #172710 από nikosnektaria
Οκ
Προφανώς θα ακούσω το ομάδα που πετάει δεν αλλάζει...
Θα αλλάξω και ένα καπέλο ίσως και το ύψος...
Αυτό το μοτέρ της κρατκι δεν το εμπιστεύεσαι?
σου στέλνω φωτό με δύο καμινάδες και δύο καπέλα
Η αριστερή είναι δικιά μουΜπορείς να μου πεις τι βλέπεις εσύ σε παρακαλώ ? Και στην καμινάδα και στα καπέλα 
Συνημμένα:
Last edit: 3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by nikosnektaria.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #172711 από dimlyk
κανε μια αλλαγη καθε φορα για να μπορεις να συγκρινεις αποτελεσματα....αλλαξε η καπελο η προσθεσε κοματι οτι σου ειναι πιο ευκολο και κμετα βλεπεις αν χρειαζεται να κανεις και τ αλλο ....
δεν ειναι θεμα να εμπιστευομαι το μοτερ ....τα τζακια με μοτερ γενικα εχουν αλλη φιλοσοφια και τροπο κατασκευης ...η κρατκι εχει ενα δικο της καπως περιεργο γενικα με στενες περσιδες .... θα πρεπει να δεις τι προτεινει η ιδια κι οχι ο εμπορος ... κι αν στην προταση με μοτερ θα πρεπει να δεις μηπως προτεινει καποια διαφοροποιηση στον θερμοθαλαμο.... ,
γενικα προτιμουνται τα τζακια φυσικης ροης κι ελαχιστα εχουν αξιολογα μοτερ ικανα να μεταφερουν αερα και σε παραδιπλα χωρους ...αυτο ειναι κατα περιπτωση μια καλη προσθηκη σε μια εγκατασταση


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #172712 από nikosnektaria
Εγώ πάντως άντε γιατί σε ζαλισα με το τζάκι,,, αν μπορέσω και λύσω το πρόβλημα με το κάπνισμα, με το να σηκώσω καμινάδα μισό μέτρο και αλλαγή καπέλου σε κάτι πιο ποιοτικο από το υπάρχον( αυτό έχει 6 ευρώ το πολύ)
Θα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Θεωρώ ότι είναι το amelia deco 25 της kratki είναι από τα καλύτερα τζάκια της αγοράς με φυσική ροη και το σπίτι το κάνει φουρνο .δεν ξέρω την γνώμη σου αλλά όπως και να έχει σε ευχαριστώ...
Θα ενημερώσω όταν γίνουν οι αλλαγες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #172740 από nikosnektaria
Καλησπέρα
Πολλοί γνωστoi εχουν σε ενεργειακό περιστρεφόμενο καπελο
Λένε ότι είναι πολύ καλύτερο σε ελκυσμό κτλ
Ποια είναι η γνώμη σου?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ