Ζητείται πυρηνόξυλο ή pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81778 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Ζητείται πυρηνόξυλο ή pellet

stratis 1 έγραψε: Μαζευτείτε τοσοι ωστε να γεμισει ενα φορτηγο ωστε να συμφέρουν τα μεταφορικα να σας στειλω απο Κρητη.
Η ποιοτητα εδω ειναι τελεια ,δεν μυριζει,και η υγρασια πολυ χαμηλη.
Χωρις να ειμαι σιγουρος ,πιστευω οτι δεν θα ξεπερασει τα 150 ευρω ο τονος μεχρι Αθηνα με τα μεταφορικα.
(για πυρηνοξυλο ο λογος)


Να σου πω αν ειναι για 150,00 (Αθηνα) θελω και εγω. Ποσους τονους θελεις για να μου το δωσεις τοσο ?


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81781 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Ζητείται πυρηνόξυλο ή pellet

spyroskosmas έγραψε:

vag1234 έγραψε: Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον φίλε άλλα δεν βλέπω φως, είμαστε μόνο 2 στην περιοχή μου..

Μάλλον θα το γυρίσω στο πετρέλαιο για πιο οικονομικά..



Το έδειξε και το mega χθες. Οικονομικότερο το πετρέλαιο..


Ίσως για κάποιες περιπτώσεις να ισχύει. Αλλά όχι για όλες

Για εμένα (έκανα λογαριασμό σε σχέση με οτι χάλαγα πέρυσι με λέβητα πετρελαίου) ,είδα ότι με συμφέρει το πυρηνοξυλο σε σχέση με το πετρέλαιο.

Απλά εχεί και τα κατά του. (μαυριλα, καθάρισμα κλπ)


>>>>>>>>>>>>>> Παραπλάνηση τηλεθεατών σχετικά με την θέρμανση, από το MEGA CHANNEL <<<<<<<<<<<<<<<


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by electron.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81788 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Ζητείται πυρηνόξυλο ή pellet

electron έγραψε:

stratis 1 έγραψε: Μαζευτείτε τοσοι ωστε να γεμισει ενα φορτηγο ωστε να συμφέρουν τα μεταφορικα να σας στειλω απο Κρητη.
Η ποιοτητα εδω ειναι τελεια ,δεν μυριζει,και η υγρασια πολυ χαμηλη.
Χωρις να ειμαι σιγουρος ,πιστευω οτι δεν θα ξεπερασει τα 150 ευρω ο τονος μεχρι Αθηνα με τα μεταφορικα.
(για πυρηνοξυλο ο λογος)


Να σου πω αν ειναι για 150,00 (Αθηνα) θελω και εγω. Ποσους τονους θελεις για να μου το δωσεις τοσο ?



συνηθως τα φορτηγα χωρανε 20-25 τονους.Αν βρεθουνε 5-6 ατομα για 3-4 τονους ο καθενας,μπορω να σας στειλω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81812 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Ζητείται πυρηνόξυλο ή pellet

stratis 1 έγραψε:

electron έγραψε:

stratis 1 έγραψε: Μαζευτείτε τοσοι ωστε να γεμισει ενα φορτηγο ωστε να συμφέρουν τα μεταφορικα να σας στειλω απο Κρητη.
Η ποιοτητα εδω ειναι τελεια ,δεν μυριζει,και η υγρασια πολυ χαμηλη.
Χωρις να ειμαι σιγουρος ,πιστευω οτι δεν θα ξεπερασει τα 150 ευρω ο τονος μεχρι Αθηνα με τα μεταφορικα.
(για πυρηνοξυλο ο λογος)


Να σου πω αν ειναι για 150,00 (Αθηνα) θελω και εγω. Ποσους τονους θελεις για να μου το δωσεις τοσο ?



συνηθως τα φορτηγα χωρανε 20-25 τονους.Αν βρεθουνε 5-6 ατομα για 3-4 τονους ο καθενας,μπορω να σας στειλω.


Θα μπορούσαμε να έχουμε μια πιο μικρή ποσότητα πχ 100kg για δοκιμή και ποσο θα έρθει με τα μεταφορικά ;
Το πυρηνοξυλο έχει πολλες ποιοτητες και καλο θα ήταν να το δοκιμάσουμε πριν παραγγειλουμε μεγάλες ποσότητες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81856 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Ζητείται πυρηνόξυλο ή pellet
Το πυρηνοξυλο εδω εχει 2 ποιοτητες
Αυτο με το κουκουτσι και την πουλπα και αυτο χωρις πουλπα.Σκετο κουκουτσι.
Το ενα πουλιεται 125 και το αλλο 160 ευρω.
Αρα το δευτερο το ξεχναμε.
Αν κανει το εργοστασιο μια εκπτωση 5 ευρω και το φορτηγο απο 40 το τονο κατεβει στα 30 τοτε η τιμη ειναι αυτη που σας ειπα.
Εκανα την προταση στον vag1234 για να τον εξυπηρετησω γιατι για μενα ειναι 2 τηλεφωνα και μια βολτα στο εργοστασιο.
Για να μη θεωρηθει οτι ειμαι εμπορος και με μπαναρει ο τζι νετ, να μας πει αν μπορω να συνεχισω.
Αν εγκρινει ο διαχειριστης,τοτε δεν θα ειχα προβλημα να στειλω σε δυο τρεις λιγα τσουβαλια για δοκιμη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #81868 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ζητείται πυρηνόξυλο ή pellet

stratis 1 έγραψε: Το πυρηνοξυλο εδω εχει 2 ποιοτητες
Αυτο με το κουκουτσι και την πουλπα και αυτο χωρις πουλπα.Σκετο κουκουτσι.
Το ενα πουλιεται 125 και το αλλο 160 ευρω.
Αρα το δευτερο το ξεχναμε.
Αν κανει το εργοστασιο μια εκπτωση 5 ευρω και το φορτηγο απο 40 το τονο κατεβει στα 30 τοτε η τιμη ειναι αυτη που σας ειπα.
Εκανα την προταση στον vag1234 για να τον εξυπηρετησω γιατι για μενα ειναι 2 τηλεφωνα και μια βολτα στο εργοστασιο.
Για να μη θεωρηθει οτι ειμαι εμπορος και με μπαναρει ο τζι νετ, να μας πει αν μπορω να συνεχισω.
Αν εγκρινει ο διαχειριστης,τοτε δεν θα ειχα προβλημα να στειλω σε δυο τρεις λιγα τσουβαλια για δοκιμη.


Αφου δεν είσαι εμπορος συνέχισε. Βοηθάμε τον κόσμο

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ