Ταξιδιωτικοί προορισμοί: αξίζει τον κόπο;

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107609 από avato-pantou
Καλα τα πελλετ και η βιομαζα αλλα εχω μια πολυ σημαντικη ερωτηση :)
Γνωριζει καποιος απο Ναυπλιο.Προσφερετε για φθινοπωρινο οικογενειακο χαλαρομα;

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107616 από nikkal
Καλημέρα,
Το Ναύπλιο είναι ένας κλασικός προορισμός. Τελευτάια φορά πήγα τον Μάρτιο, όπου ήταν και η πρώτη φορά που πήγα με τα παιδιά. Αν και μπορείς να πας όλες τις εποχές, προσωπικά μου αρέσει περισσότερο την Ανοιξη και το Φθινόπωρο.
Να επιλέξεις να μείνεις στην παλιά πόλη. Υπάρχουν δεκάδες καφετέριες και φαγάδικα. Ολες οι αποστάσεις είναι κοντινές αν μείνεις στην παλιά πόλη.
Οσες φορές έχω πάει, ήταν τριήμερα. Παραπάνω ημέρες, ίσως βαρεθείς. Μπορείς να δεις τα Μπούρτζι, Παλαμίδι, αλλά και να πας σε κοντινους αρχαιολογικούς χωρους, όπως Μυκήνες, Επίδαυρο κ.α.
Καλά μα περάσεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107693 από avato-pantou
Αυτο θελω και εγω μεσα στην παλια πολη,να μην χρειαζομαι αυτοκινητο για να βγω εξω στα μαγαζια.Αλλο για κοντινους προορισμους.Αν θες και εχεις υποψιν σου πε μου για καταλυμα για τετραμελη οικογενεια.Ευχαριστω

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107698 από nikkal
Υπάρχουν δεκάδες καταλύματα, καλά και κακά. Κοίταξε στο trivago.gr και στο booking.com

θα σου βγάλει πολλές επιλογές.
Δυστυχώς, πολλές φορές οι φωτογραφίες που έχουν αλλά και η κατάσταση του ξενοδοχείου, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Έχω μείνει σε διάφορα. Σε κάποια έχω μείνει ευχαριστημένος, σε κάποια όχι. Δε μπορώ να σου προτείνω κάποιο για τους εξής λόγους: μην θεωρηθεί διαφήμιση, η τοποθεσία (κάποια έχουν πολλά σκαλιά), χρήματα που διαθέτεις, διαθεσιμότητα ξενοδοχείου.
Ρίξε μια ματιά στα παραπάνω site στις ημερομηνίες και στα χρήματα που θες να δώσεις, διάβασε τις κριτικές και κοίταξε να έχει το ξενοδοχείο κάπου σχετικά κοντά θέση να αφήσεις το αυτοκίνητό σου. Δε θες να κουβαλάς τα πράγματα της οικογένειας για εκατοντάδες μέτρα.
Μπορώ να σου στείλω με pm τα ξενοδοχεία που έχω μείνει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107703 από sta1
Ωραίο το Ναύπλιο προσφέρεται κυρίως για μονοήμερες ,διήμερες
εξορμήσεις από Αθήνα.
Αλλά όσες φορές έχουμε πάει ποτέ δεν έχουμε ευχαριστηθεί φαγητό..... αν κάποιος έχει προτάσεις για καλό φαγητό στο Ναύπλιο θα βοηθήσει...

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4 Beta

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107705 από michalisgr
Ημασταν 15Αυγουστο νεο μαρμαρα..γυρισαμε ολο το 2ο ποδι φτασαμε μεχρι το αγ. ορος.. ωραια ηταν.

1-8.9 θα παμε για 3η φορα Λευκαδα

21-27.9 θα παμε Σκιαθο..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ