Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177750 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΑΣ ΡΥΘΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ?? ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ???ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΆΣΗ ΚΑΜΙΑ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!!!!!ΣΤΟ ΛΕΩ ΦΙΛΙΚΑ ΩΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ!!! ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΕ Ο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177755 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Ρε άνθρωπε, αν έχεις το service manual, ανέβασέ το να δει ο άνθρωπος τη ρύθμιση που θέλει. Δεν είμαστε όλοι άσχετοι εδώ μέσα, είμαστε και μηχανικοί σε άλλους τομείς που ξέρουμε να τα διαβάσουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177756 από anestakos
Απαντήθηκε από anestakos στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Ο υδραυλικός το ζητάει.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177760 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
ΟΧΙ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΑΝ ΗΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΘΑ ΕΙΧΑΝΕ ""ΓΡΑΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΊΣΕΙΣ """".ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ!!!!ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚ...ΑΣ. ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗ ΠΑΡΕΙ ΕΣΥ ΕΓΩ Η ΕΤΑΙΡΙΑ !!!!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΕΙ ΒΑΣΕΙ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ.ΑΥΤΑ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177761 από anestakos
Απαντήθηκε από anestakos στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Τι ειναι αυτά που λες ρε φίλε, ο ίδιος ο Σαμουκατσιδης τηλεφωνικά δίνει ότι πληροφορία θέλεις για να ρυθμίσεις το λεβητα. Απλά το θέλω σε μορφή βιβλίου εάν το έχει κάποιος για να το έχω μόνιμα, ότι χρειαστώ, ότι ώρα το χρειαστω. Την ευθύνη πάντως εσύ δεν θα την πάρεις, αν θέλεις στο υπογράφω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177772 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Πάρτο από την εταιρία ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΤΑ Δίνει ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ !!!  ΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΝ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ Η ΕΤΑΙΡΙΑ Η ΕΜΕΙΣ??ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ  Και ΤΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ !!!?
Last edit: 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ