Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79747 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
αλλου ειναι το προβλημα για μενα το λεβητα τον κανω φυλλο φτερο.Στο πελλετ γιατι τα καιει ολα αλλα πιστευω πως ειναι ακριβα.Εκει την ψαχνω τωρα πολυ εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις μαρκες που κυκλοφορουν στη τοπικη αγορα και το συμπερασμα μου ειναι αυτο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79766 από Kostas Gi
Απαντήθηκε από Kostas Gi στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

makis terzis έγραψε: εμενα εχει Α12 1 και Τ19 48.Ετσι ηταν ρυθμισμενος απο το εργοστασιο


Θα σου εκανα μια προταση (αν και μπορει να το εχεις κανει) ξαναβαλε παλι τις ρυθμισεις σε Α12-1 και Τ19-48 (αν και εγω το εχω κατεβασει στο 45) και κανε αποθηκευση ισως να εχει κολησει καπου και να μην εχει παρει αυτες τις ρυθμισεις

Εμενα παντως δουλευει κανονικα
Συγνωμη για τον Elixir ειναι και επισης θελω να του πω ενα ευχαριστω για τις πατεντες με την σκουπα (με την βουρτσα και το λαστιχακι) πολυ μεγαλη ευκολια...παιδια καντε τις πατεντες ολοι, το καθαρισμα γινεται παιχνιδακι και χωρις καπνα
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Kostas Gi. Αιτία: σε λαθος ατομο απαντηση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79837 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

makis terzis έγραψε: αλλου ειναι το προβλημα για μενα το λεβητα τον κανω φυλλο φτερο.Στο πελλετ γιατι τα καιει ολα αλλα πιστευω πως ειναι ακριβα.Εκει την ψαχνω τωρα πολυ εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις μαρκες που κυκλοφορουν στη τοπικη αγορα και το συμπερασμα μου ειναι αυτο .


Για το πέλετ τα είπαμε Μάκη. Μόνο με τιμές καλοκαιριού. Χειμώνα βαράνε στο κεφάλι :angry:

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79871 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Σήμερα ηρθε ο αντιπρόσωπος για να του δειξω το πρόβλημα με την στάχτη που εχω. Το είδε και μου είπε οτι ειναι φυσιολογικό να υπαρχει στάχτη αφου καίω ξύλο ουσιαστικά. Και οτι ολοι έχουν στάχτη. Τι μπορώ να κάνω τώρα; ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79951 από costask
Απαντήθηκε από costask στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

tzistsam έγραψε:

makis terzis έγραψε: αλλου ειναι το προβλημα για μενα το λεβητα τον κανω φυλλο φτερο.Στο πελλετ γιατι τα καιει ολα αλλα πιστευω πως ειναι ακριβα.Εκει την ψαχνω τωρα πολυ εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις μαρκες που κυκλοφορουν στη τοπικη αγορα και το συμπερασμα μου ειναι αυτο .


Για το πέλετ τα είπαμε Μάκη. Μόνο με τιμές καλοκαιριού. Χειμώνα βαράνε στο κεφάλι :angry:

2 μερες δοκιμασα πελετ που ενα ιταλικο με 2000 χιλιαρικα επιπλεον στη τιμη δεν μπορουσε ουτε μισο σακι να καταναλωσει. κλινκερ και αγιος ο θεος μπλοκαρισματα συνεχεια. μου εφερε ο φιλος 3 σακια και σε μενα καϊκαν σαν πετρελαιο. δεν πιστευε στα ματια του . προφανος οι 10 πλας αισθητιρες που του ειπαν οτι εχει μπροστα στον κοζανιτη γωνατισαν. σουπερ ειναι το μηχανημα
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by costask.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79957 από costask
Απαντήθηκε από costask στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

georgebest έγραψε: Σήμερα ηρθε ο αντιπρόσωπος για να του δειξω το πρόβλημα με την στάχτη που εχω. Το είδε και μου είπε οτι ειναι φυσιολογικό να υπαρχει στάχτη αφου καίω ξύλο ουσιαστικά. Και οτι ολοι έχουν στάχτη. Τι μπορώ να κάνω τώρα; ;

τζορτζ νομιζω οτι το θεμα βρισκετε στο κορδονι της πορτας. νομιζω οτι δεν ειναι τελιος στεγανο. επιδη ομως εμενα ειναι χυμα στο μπαλκονι δεν με καιει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.595 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ