Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #22986 από ionass
Απαντήθηκε από ionass στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Κυριακή θα πάω στην έκθεση να τον δω απο κοντά και θα σου πω εντυπώσεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #23028 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

ionass έγραψε: Κυριακή θα πάω στην έκθεση να τον δω απο κοντά και θα σου πω εντυπώσεις


Στην ΔΕΘ ? Ο ΚΑΖΑ μου είπε ότι τον έχουν σε προσφορά για 1 τριήμερο στα 2600 μέχρι την Κυριακή. Σκέφτομαι να τον χτυπήσω. Λες να έχει καλύτερη τιμή στην ΔΕΘ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #23038 από ionass
Απαντήθηκε από ionass στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Περίμενε να δούμε μήπως βγει καμία προσφορά στην εκθεση.
Εσύ βρηκες κανένα που ν τον εχει εγκατεστημένο να σου πει εντυπώσεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #23136 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

ionass έγραψε: Περίμενε να δούμε μήπως βγει καμία προσφορά στην εκθεση.
Εσύ βρηκες κανένα που ν τον εχει εγκατεστημένο να σου πει εντυπώσεις?


Όχι. Στείλε μου το τηλ σου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #23330 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Παιδες χτες ημουν στη ΔΕΘ . Μιλησα με τον τυπο που λεει ειναι αρχικος αντιπροσωπος στην Ελλαδα Γιωργος Καπανταης λεγεται και μου ειπε 2,700 !! Τωρα εγω ειμαι υπερ του Pelletech μιας και εχω ακουσει πολυ καλα λογια , αλλα 1ον μου φτανει οριακα για το σπιτι μιας και ειναι 25αρης και λεει ειναι για 170 τμ ,αρα θα δουλευει συνεχεια στα τερματα και 2ον μου ειπε θα χρειαστω λεει ενα δοχειο 800αρι ... Σαν πολλα βγαινουν !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #23338 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

Sp4wN έγραψε: Παιδες χτες ημουν στη ΔΕΘ . Μιλησα με τον τυπο που λεει ειναι αρχικος αντιπροσωπος στην Ελλαδα Γιωργος Καπανταης λεγεται και μου ειπε 2,700 !! Τωρα εγω ειμαι υπερ του Pelletech μιας και εχω ακουσει πολυ καλα λογια , αλλα 1ον μου φτανει οριακα για το σπιτι μιας και ειναι 25αρης και λεει ειναι για 170 τμ ,αρα θα δουλευει συνεχεια στα τερματα και 2ον μου ειπε θα χρειαστω λεει ενα δοχειο 800αρι ... Σαν πολλα βγαινουν !!


Για πες μου πως τον είδες τον λέβητα ? Τί σου είπε γενικά για καταναλώσεις?? Καίει μόνο πελλετ ή και άλλα ? Παιρνει εξωτερικό δηλ δοχείο? Τηλέφωνό του έχεις για να ρωτήσω κάποια πράγματα. Από αυτοματισμούε τί εχει? Αισθητήρα λ έχει?Γενικά ότι θυμάσαι πες μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.146 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ