Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #90623 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

mpampis έγραψε:

γιαννης δελτα έγραψε:

mpampis έγραψε: Θα 'ρχομουν και γω στην έκθεση το Σάββατο αλλά δούλευα και δεν μπόρεσα, σιγουρα περάσατε πολύ ωραία, μόλις βρω τον Λευτέρη θα μάθω νέα.Υπήρχε περίπτερο της VIESSMMAN ;

Ηταν πολυ ωραια αν εξερεσεις την κουραση και το περπατημα που εχουν αυτες οι εκθεσεις. Δεν πολυειδα τους λεβητες γιατι τωρα το ενδιαφερον μου ειναι στην αντικατασταση του τζακιου μου σε ενεργειακο.Καλα που ειναι αυτο το forum και εχει πολλα θεματα για τα τζακια. Παντως ειχε πολυ πραγμα σε τζακια πολυ δυνατα αλλα πολυ ακριβα αυτα που μου αρεσαν.


Γιάννη ένας φίλος που πήγα και είδα τον vitolingo πριν να τον αγοράσω είχε τζάκι ενεργειακό, ζέστενε μόνο το καθιστικό και την κουζίνα οι κρεβατοκάμαρες ήταν κρύες. Μετά έβαλε τον vitolingo και έχει σε όλο το σπίτι 22β. Τώρα όμως το τζάκι που το πλήρωσε 3500 ευρώ καθετε και το κοιτάει απο μακριά. Όταν το αναβει ανοίγει και τα παράθυρα από το σπίτι για να μην λιποθυμήσουν χαχαχαχα. Φαντάσου σε ένα δωμάτιο με 22β να ανάψεις ένα ενεργειακό τζάκι και να αρχησει να φυσάει καυτό αέρα. Πρόσεχε να μην δώσεις ένα κάρο ευρώ και δεν θα μπορείς να το χαρείς.

Οχι φιλε μου δεν προκειτε να δωσω πολλα χρηματα ειδει η επενδυση που εκανα στο λεβητα- δοχειο αδρανειας-ηλιακα ειναι πολλα. Ο αστερης να ειναι καλα με την συμβουλες του και με ενα χιλιαρικο με την βοηθεια ενος φιλου θα το αλλαξω το ατιμο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95301 από basiliss555
Απαντήθηκε από basiliss555 στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
Καλός σας βρήκα και συγχαρητήρια σε όλους για την πολύ καλή ενημέρωση που προσφέρει το forum αυτό.
Η εγκατάσταση μου είναι λέβητας Vitolingo 40Kw με 1000 λίτρα δοχείο αδρανείας από τον Οκτώβριο του 2012
Το σπίτι είναι 210 τμ. στην Χαλκιδική σε υψόμετρο 580 μέτρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95315 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

basiliss555 έγραψε: Καλός σας βρήκα και συγχαρητήρια σε όλους για την πολύ καλή ενημέρωση που προσφέρει το forum αυτό.
Η εγκατάσταση μου είναι λέβητας Vitolingo 40Kw με 1000 λίτρα δοχείο αδρανείας από τον Οκτώβριο του 2012
Το σπίτι είναι 210 τμ. στην Χαλκιδική σε υψόμετρο 580 μέτρα.

Καλως ηρθες στην παρεα μας. Να χαρεις τον λεβητα σου γιατι πιστευω εκανες πολυ καλη επιλογη. Πες μας την αποψη σου αν ειχες καποιο προβλημα και τα λειπα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95362 από CARHOSPITAL
Απαντήθηκε από CARHOSPITAL στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
Μπορίς να με πις που ακριβώς είσαι στην χαλκιδικη.Για να ερθω να τον δω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #95512 από mpampis
Απαντήθηκε από mpampis στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

basiliss555 έγραψε: Καλός σας βρήκα και συγχαρητήρια σε όλους για την πολύ καλή ενημέρωση που προσφέρει το forum αυτό.
Η εγκατάσταση μου είναι λέβητας Vitolingo 40Kw με 1000 λίτρα δοχείο αδρανείας από τον Οκτώβριο του 2012
Το σπίτι είναι 210 τμ. στην Χαλκιδική σε υψόμετρο 580 μέτρα.


Γειά σου και από μένα φίλε μου, εύχομαι να τον ευχαριστήθικες φέτος, πόσα ξύλα έκαψες περίπου;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Εβδομάδες πριν #95851 από basiliss555
Απαντήθηκε από basiliss555 στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
CARHOSPITAL Στείλε μου mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

CARHOSPITAL έγραψε: Μπορίς να με πις που ακριβώς είσαι στην χαλκιδικη.Για να ερθω να τον δω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ