Καυστηρας πελλετ πυρήνα γνώμες.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174960 από louris1234

Tzim3d έγραψε: Οποτε μην το σκέφτεσε απλο ειναι βγαζεις τι κατω πορτα και βαζεις την καινουργια.

Δεν το σκέφτομαι απλά με ενδιαφέρει να δουλεύει σωστά.

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174961 από Tzim3d
Φιλε μου με το χερι στη καρδια απο τα ξυλα γιατι ειχα και εγω 10 φορες καλυτερα.Εχεις αυτονομία πολυ πιο ξεκουραστη προμηθεια υλικου τωρα δεν ξερω αν λογο Κερκυρας εχεις αποθεμα καμοια 200ρια τονους ελιές αλλα αν κανεις την πορτα να μπαινει και να βγαινει γρηγορα κανεις εναλλαγή για πλακα εκτος και αν φτιαξεις μια σχαρα και η εστια σου πεσει χαμηλα οποτε τα δουλευεις και τα δυο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": louris1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174963 από louris1234

Tzim3d έγραψε: Φιλε μου με το χερι στη καρδια απο τα ξυλα γιατι ειχα και εγω 10 φορες καλυτερα.Εχεις αυτονομία πολυ πιο ξεκουραστη προμηθεια υλικου τωρα δεν ξερω αν λογο Κερκυρας εχεις αποθεμα καμοια 200ρια τονους ελιές αλλα αν κανεις την πορτα να μπαινει και να βγαινει γρηγορα κανεις εναλλαγή για πλακα εκτος και αν φτιαξεις μια σχαρα και η εστια σου πεσει χαμηλα οποτε τα δουλευεις και τα δυο.

Σε ευχαριστώ πολύ μάλλον για του χρόνου θα το δρομολογισω.

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174964 από Tzim3d
Τωρα με το εξοικονομώ βγηκαν λεβητες σχετικα αδουλευτοι και πολυ καλα εργαλεια στο car στις χυμα αγγελιες και μπορει να βρεις ετοιμο στο 1000ρικο εγω για φιλους μου βρηκα δυο και τους πηραμε κοιτα και αυτην την εναλλακτική..........αφου εχεις χρονο.......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174965 από louris1234

Tzim3d έγραψε: Τωρα με το εξοικονομώ βγηκαν λεβητες σχετικα αδουλευτοι και πολυ καλα εργαλεια στο car στις χυμα αγγελιες και μπορει να βρεις ετοιμο στο 1000ρικο εγω για φιλους μου βρηκα δυο και τους πηραμε κοιτα και αυτην την εναλλακτική..........αφου εχεις χρονο.......

Εννοείς βιομάζας, θα το ψάξω κ εκεί σε ευχαριστώ πολύ.

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 3 Μήνες πριν #174966 από Tzim3d
Ναι βιομαζας καθε αυτου να καταλαβεις πηραμε λεβητα Ιταλικο tatano αγορα 4950 πριν τρια χρονια 1200 ευρω εχει πολλους κανε την ερευνα σου αφου εχεις χρονο πιστευω θα βρεις εργαλειο που τα σπαει.Αν δεν κανεις αυτο που λες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ