Re:Ενεργειακό τζάκι

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172274 από GG
Ενεργειακό τζάκι δημιουργήθηκε από GG
Παρακαλώ θέλω κάποιες πληροφορίες για μετατροπή απλό σε ενεργειακό εάν γνωρίζετε το ένθετο ecopalex 76 palazzetti.Επισης βλέπω ότι έχει τον δικό του αεροθαλαμο.
Πιστεύετε ότι πρέπει να το αφήσω όπως είναι η να δημιουργηθεί και έξτρα αεροθαλαμος;
Δεν μου έχουν προτείνει κάποια ιδιαίτερη μόνωση.Ποια είναι η γνώμη σας πάνω σε αυτό;Μπορείτε να μου εκθέσετε κάποιες φερεγγυες μάρκες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172275 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Re:Ενεργειακό τζάκι
Κάθε μάρκα κάνει τη δουλειά της.
Εσείς θα πρέπει να έχετε αποφασίσει τι ακριβώς θέλετε ή -πιο σωστά- ποιες είναι οι απαιτήσεις σας από τη νέα αυτή εγκατάσταση, ώστε να επιλέξετε τη λύση που ενδείκνυται στη δική σας περίπτωση.
Επειδή ένα σύστημα τζακιου/καμναδας είναι μια σύνθετη κατασκευή, στην οποία η συσκευή του τζακιού παίζει βασικό ρόλο, αλλά η τοποθέτηση και η υπόλοιπη κατασκευή σοβαρότερο,
με καλό διάβασμα στα διάφορα σχετικά θέματα του forum είναι σίγουρο πως θα κάνετε την καλύτερη επιλογή.

Υ.Γ.: Δεν επιτρέπεται να κάνουμε σχόλια για μάρκες/μοντέλα συσκευών, εκτός εάν πρόκειται για επεξηγηση τεχνικών χαρακτηριστικών.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GG

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172276 από GG
Απαντήθηκε από GG στο θέμα Re:Ενεργειακό τζάκι
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,θέλω να γνωρίζω μια κατεύθυνση εγκατάστασης για ενεργειακό τζάκι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172281 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Re:Re:Ενεργειακό τζάκι

GG έγραψε: Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,θέλω να γνωρίζω μια κατεύθυνση εγκατάστασης για ενεργειακό τζάκι.

Βρίσκεστε στο σωστό μέρος (forum). Μπείτε στη σχετική Ενότητα θεμάτων και διαβαστε παρουσιαδεις εγκαταστάσεων Μελών του forum, αλλά και σχόλιά επί τεχνικών θεμάτων, τα οποία, φυσικά, προέκυπταν από το στάδιο της τοποθέτησης.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GG

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ