Λέβητας pellet από ravenna!

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175905 από AndreasPavlidisG
Απαντήθηκε από AndreasPavlidisG στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Έχεις μιλήσει με κάποιον που το έχει εγκαταστήσει;ή έχεις δεις από κοντά το πως λειτουργεί στην πράξη;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175906 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Καλησπέρα όχι και στα δυο απλά είχα πάει να τον δω στην Ραβένα απλά τελικά κατέληξα να βάλω βιομάζας μιας και μου έβγαινε στα ίδια χρήματα. Αλλά σαν λέβητας σαν κατασκευή ήταν ένα αξιόλογο μηχάνημα χωρίς πολλά μπλιμπλικια απλά πράγματα. Μαζί είχε και το κυκλοφοριτή οπότε δύο πράγματα που είπαν ότι έγιναν πατέντες δεν ευσταθούν ούτε αντίσταση έχει το μηχάνημα ούτε δοχείο διαστολής.αν έγινε πατέντα για να μπει αντίσταση τότε φυσικό να αλλαχτεί και ο πίνακας αφού δεν έχει παράμετρο για αντίσταση και όσο αναφορά την πατέντα για το δοχείο πολύ απλά αλλάχτηκε γιατί είτε ήταν μικρό αυτό που είχε βάλει ο θερμουδραβλικος η είχε χαλάσει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175907 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Έβαλα πύρινα μόνο και μόνο λόγο κόστους υλικού για κανέναν άλλο λόγο αλλιώς αυτόν θα έπαιρνα όπως και θα των πάρω λογικά σε κανένα τρίμηνο για ένα διαμέρισμα που έχω για να το νοικιάσω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175908 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Αν έχεις πυρήνα κοντά σου τότε θα σου πρότεινα πυρινολεβητα από καταστήματα στην Πάτρα πάνω κάτω ίδια λεφτά είναι και άμα θες στου στέλνω και βίντεο μιας και έχω περάσει έναν από εκεί αλλιώς αν διαθέσεις κάτι παραπάνω λέβητα πύρινα φινοθερμ και τέλος με κλειστά ματια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175909 από AndreasPavlidisG
Απαντήθηκε από AndreasPavlidisG στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Φίλε μου έχω παραγγείλει ήδη τον 45 KW. Μακάρι να μου κάνει δουλειά και να μην τρέχω... Εσύ σκοπεύεις να πάρεις για το διαμέρισμα που ανέφερες λέβητα από ravena?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175910 από Saxalt70
Απαντήθηκε από Saxalt70 στο θέμα Λέβητας pellet από ravenna!
Ναι θα πάρω τον 35

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ