2η Συνάντηση μελών του energ.gr

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9876 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
τη πεμπτη επιστρεφω Ελλαδα...οπτε βαλτε και εμενα μεσα..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9905 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Ανεξαρτητα στο που θα γινει η συναντηση...πρεπει ο καθε ενας απο μας να ξερει ποσους τονους πελλετ θα χρειαστει για τον επομενο χειμωνα. Εγω ας πουμε θελω 14 τονους για μενα και τον πεθερο μου.Να συμφωνησουμε σε μια μαρκα, γιατι αν αρχισει ο καθενας απο μας τα...με αυτο ειχα κλινκερ...με εκεινο πολυ σταχτη...με το αλλο λιγη φλογα... δεν θα συμφωνησουμε σε τιποτα. Η στην χειροτερη περιπτωση σε δυο μαρκες αλλα δεν ξερω αν θα βγουμε το ιδιο ωφελημενοι στην τιμη που θα παρουμε γιατι θα ειναι η μιση ποσοτητα στο καθενα εργοστασιο.
Εγω ηδη σε εμπορους της περιοχης μου εκανα μια ερωτηση για να δω αντιδρασεις και καταρχην ενδιαφερθηκαν.Μου ειπαν οτι απο τωρα που τελειωνει ο φετινος χειμωνας θελουν να εχουν μια γενικη εικονα για τον συνολικο αριθμο τονων που θα χρειαστουν και θα προμηθευτουν το καλοκαιρι.
Επειδη φετος πιαστηκαν αδιαβαστοι στο πελλετ που τελικα χρειαστηκαμε ολοι μας, οργανωνονται καλυτερα.
Προσωπικα χωρις να ειμαι εμπορος και να γνωριζω ειμαι σιγουρος οτι οσοι περισσοτεροι ειμαστε, και οσο περισσοτερο πελλετ ζητησουμε τοσο το καλυτερο.Για να εχει αξια η παραγγελια μας νομιζω οτι πρεπει να ζητησουμε τουλαχιστον 200 τονους. Αυτα προς το παρον και ας ορισουμε τοπο και ωρα συναντησης για περισσοτερα.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9971 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Δε βλέπω ενθουσιασμό και ζήλο :( .. ο καιρός φτιάχνει... η ανάγκη για θέρμανση υποχωρεί.. οι βόλτες έξω αυξάνουν (ελπίζω..)
Όμως καλό θα ήταν να βρεθούμε.. έστω και μόνο γι αυτό....
Συμφωνώ με το Χρήστο, πως πρέπει να ξεκινήσει η διαδικασία, που κατ αρχήν μάζεψε τόσο κόσμο.... αλλά άλλο το να είμαστε επιφυλακτικοί (με διάθεση να πειστούμε αφού μάθουμε..) κι άλλο αρνητικοί..
Ας υπάρχει εμπιστοσύνη ότι οι μεγάλη πλειοψηφία είναι απλοί καταναλωτές.. κι αν τη πάθουν όλοι.. θα τη πάθει και καθένας ατομικά... και δε νομίζω κάποιος να το επιθυμεί....
Ας μη μπαίνουν πολλές προδιαγραφές κατ αρχήν για τη συνάντηση... παρά μόνο πως θα ναι ένα ευχάριστο απόγευμα- βράδυ.. με διάθεση να προκύψει ότι καλύτερο για όλους μαζί..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #9974 από N1k0s
Απαντήθηκε από N1k0s στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Δεν θα χαθούμε ! καλύτερος καιρός σημαίνει coffee out !

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10030 από Algor
Απαντήθηκε από Algor στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Να μπεί τόπος και χρόνος γιατι αλλιώς δεν εχει νόημα!

Για παραδειγμα Κυριακή 11 Μαρτίου 5 μ.μ. στο καφε του φραγματος θέρμης!

οριστικοποιησε το jnet!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10050 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr

Algor έγραψε: Να μπεί τόπος και χρόνος γιατι αλλιώς δεν εχει νόημα!

Για παραδειγμα Κυριακή 11 Μαρτίου 5 μ.μ. στο καφε του φραγματος θέρμης!

οριστικοποιησε το jnet!


Θεωρω οτι 7μμ είναι καλή ωρα και 5μμ λίγο νωρίς. Τι λέτε?

Από την αλλη αν είναι να πάμε Ασπροβάλτα για να εχουμε αρκετες περισσότερες συμμετοχές συμφωνώ.
Εκτός από τον Κώστα είναι να ερθει κάποιος αλλος από Ανατολική Μακεδονία - Θράκη? Απο την αλλη εχουμε τον Μιχάλη που θα ανεβεί από Λεπτοκαριά οπότε καλύτερα Θεσσαλονίκη αν είναι μόνο ο Κωστας από Καβάλα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ