Κλήρωση μιας παλέτας pellet Creta, 11 Φεβρουαρίου

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135870 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε: Τοτε θα λεω εγω τον Κώστα να στα φέρνει


Δηλαδή μου λες πως το δώρο της κλήρωσης δεν θα το πάρω;


Που το διάβασες αυτό? Αλλά και πως μπορώ να ξέρω εγώ αν η Creta θα σου στείλει η Οχι το Pellet που κέρδισες?
Το pellet σου το χρωστάει η creta pellet και οχι το energ.gr. To energ.gr κανει οτι περνάει απο το χέρι του για να παρεις το δώρο σου. Ελπίζω να το παραδέχεσαι αυτό.


Την κλήρωση την έκανε το energ.gr και θα έπρεπε εντός ευλόγου χρόνου να είχε δώσει λύση!
Τα μέλη του energ.gr δεν γνωρίζουν ούτε την creta pellet ούτε κανέναν άλλον προμηθευτή. Το τί κάνει το energ.gr με τα Business members του, είναι δικό του θέμα και δεν αφορά εμένα...
Και σε παρακαλώ ας σταματήσουμε να παίζουμε την κολοκυθιά, μεγάλα παιδιά είμαστε!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135871 από jnet
Δεν υπάρχει καμμιά κολοκυθιά:
Η Creta Pellet δωροθετεί και το energ.gr κανει την κλήρωση. Εαν η Creta δεν στείλει την παλέτα δεν εχει καμμιά ευθύνη το energ.gr. Σε καθε περίπτωση θεωρώ οτι καποια στιγμή θα πάρεις την παλέτα σου αλλά δεν μπορώ να βαλω και το χέρι μου στην φωτιά και ουτε νοιώθω οτι φέρω καμμία ευθύνη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135872 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

jnet έγραψε: Δεν υπάρχει καμμιά κολοκυθιά:
Η Creta Pellet δωροθετεί και το energ.gr κανει την κλήρωση. Εαν η Creta δεν στείλει την παλέτα δεν εχει καμμιά ευθύνη το energ.gr. Σε καθε περίπτωση θεωρώ οτι καποια στιγμή θα πάρεις την παλέτα σου αλλά δεν μπορώ να βαλω και το χέρι μου στην φωτιά και ουτε νοιώθω οτι φέρω καμμία ευθύνη.

΄Αν δεν έχεις εσύ την ευθύνη, τότε, μάλλον, πρέπει να την έχω εγώ...
Γιατί κάποιος πρέπει να έχει και ευθύνη και υπευθυνότητα.

Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by ΘΕΟΔΟΣΗΣ.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135873 από jnet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε: Δεν υπάρχει καμμιά κολοκυθιά:
Η Creta Pellet δωροθετεί και το energ.gr κανει την κλήρωση. Εαν η Creta δεν στείλει την παλέτα δεν εχει καμμιά ευθύνη το energ.gr. Σε καθε περίπτωση θεωρώ οτι καποια στιγμή θα πάρεις την παλέτα σου αλλά δεν μπορώ να βαλω και το χέρι μου στην φωτιά και ουτε νοιώθω οτι φέρω καμμία ευθύνη.


΄Αν δεν έχεις εσύ την ευθύνη, τότε, μάλλον, πρέπει να την έχω εγώ...
Γιατί κάποιος πρέπει να έχει και ευθύνη και υπευθυνότητα.


Η CRETA Θεοδόση εχει την ευθύνη. Η CRETA δεν υπάρχει για σένα? μετά απο 10 email μου και 20 τηλεφωνα. Συναλλασόμενος είσαι εσύ και η Creta. Και φυσικά εσυ δεν εχεις καμμία ευθύνη. Εγω την μόνη ευθύνη που μου ρίχνω είναι στο γεγονός οτι είχα την αφέλεια για καλύτερα να προσπάθησω να παρεις 50-50 και ισως να καθυστέρησε η παράδοση σου απο αυτό. Πριν απο λίγο τους ζητησα να σου στείλουν 80-20 που είναι και αυτό που είχες κερδίσει.

διαβασε στην αρχή του θέματος τι λέει.
το energ.gr είναι στην ευχάριστη θέση να προχωρήσει σε διαδικασία κλήρωσης μιας παλετας Pellet που ευγενικά προσέφερε η επιχείρηση Creta Pellet Hellas σε όλους όσους συμμετέχουμε σε αυτό
Η παλέτα είναι 1170 κιλά. Το creta Pellet παράγετε από 80% κουκούτσι και 20% πεύκο.

Το energ.gr θα κανει την διαδικασία κλήρωσης δεν θα προσφέρει το ίδιο τιποτε.
Φυσικά θα φροντίσει να παρει το δωρο του ο νικητης με καθε δυνατό τρόπο.
Δεν νομίζω να πεις οτι δεν εχει γίνει η προσπαθεια?

Από την αλλη περίμενε να δουμε τι θα γίνει. Δεν νομίζω να το καψεις μεσα στον Ιουλιο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135874 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

jnet έγραψε:

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε: Δεν υπάρχει καμμιά κολοκυθιά:
Η Creta Pellet δωροθετεί και το energ.gr κανει την κλήρωση. Εαν η Creta δεν στείλει την παλέτα δεν εχει καμμιά ευθύνη το energ.gr.Και ποιός την έχει;;; Σε καθε περίπτωση θεωρώ οτι καποια στιγμή Για φέτος μιλάμε;;; θα πάρεις την παλέτα σου αλλά δεν μπορώ να βαλω και το χέρι μου στην φωτιά και ουτε νοιώθω οτι φέρω καμμία ευθύνη.

Μου θυμίζεις το "απλώς προήδρευα"...

΄Αν δεν έχεις εσύ την ευθύνη, τότε, μάλλον, πρέπει να την έχω εγώ...
Γιατί κάποιος πρέπει να έχει και ευθύνη και υπευθυνότητα.


Η CRETA Θεοδόση εχει την ευθύνη. Η CRETA δεν υπάρχει για σένα? Γιατί την ήξερα κι από χθες;;; μετά απο 10 email μου και 20 τηλεφωνα Δεν γνωρίζω πόσα μέιλ ή τηλέφωνα έκανες. Το αποτέλεσμα ποιό ήταν μετράει. Συναλλασόμενος είσαι εσύ και η Creta Πότε εγώ συναλλάχτηκα με την Creta;;; . Και φυσικά εσυ δεν εχεις καμμία ευθύνη Εγώ δεν φταίω, εσύ δεν φταις, αρχίζω να πιστεύω πως φταίει η... Μέρκελ. Εγω την μόνη ευθύνη που μου ρίχνω είναι στο γεγονός οτι είχα την αφέλεια για καλύτερα να προσπάθησω να παρεις 50-50 και ισως να καθυστέρησε η παράδοση σου απο αυτό Αν είναι δυνατόν!!!!!!!!!. Πριν απο λίγο τους ζητησα να σου στείλουν 80-20 που είναι και αυτό που είχες κερδίσει. Μπά, απάντησαν στο τηλέφωνο;

διαβασε στην αρχή του θέματος τι λέει.
το energ.gr είναι στην ευχάριστη θέση να προχωρήσει σε διαδικασία κλήρωσης μιας παλετας Pellet που ευγενικά προσέφερε Προσέφερε λέει, όχι θα προσφέρει κάποτε κι άμα θελήσει και δεν αλλάξει γνώμη!!! η επιχείρηση Creta Pellet Hellas σε όλους όσους συμμετέχουμε σε αυτό
Η παλέτα είναι 1170 κιλά. Το creta Pellet παράγετε από 80% κουκούτσι και 20% πεύκο.

Το energ.gr θα κανει την διαδικασία κλήρωσης δεν θα προσφέρει το ίδιο τιποτε.
Φυσικά θα φροντίσει να παρει το δωρο του ο νικητης με καθε δυνατό τρόπο.
Δεν νομίζω να πεις οτι δεν εχει γίνει η προσπαθεια? Για πράγματα που δεν ξέρω, δεν μπορώ να έχω γνώμη...

Από την αλλη περίμενε να δουμε τι θα γίνει. Δεν νομίζω να το καψεις μεσα στον Ιουλιο.

Το πότε θα κάνω τον οικογενειακό μου προγραμματισμό και την παραγγελία μου, νομίζω θα μου το επιτρέψεις...

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις προσπάθειες και τον κόπο σου
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #136344 από michalisgr
την παρελαβες;;παντως αν οχι καλυτερα..επειδη το συγκεκριμενο πελλετ δε κανει ουτε για σομπα αλλα ουτε για λεβητα...
Last edit: 9 Χρόνια 7 Μήνες πριν by michalisgr.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ