Κλήρωση μιας παλέτας pellet Creta, 11 Φεβρουαρίου

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135861 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Nasikas έγραψε: ...πέρασα χθες , αλλά ήσουν σε σιέστα...

Θα σου τηλεφωνήσω για το θέμα.

(Αν δεν πάρεις την παλέτα, θα σου φέρνω κάθε φορά που διέρχομαι από το χωριό 3-4 ψιλοκομμένα σακιά δικό μου)


Δεν θέλω από σένα Κώστα να μου φέρνεις σακουλάκια, δεν μου τα χρωστάς. Δεν κέρδισα σε κλήρωση της Αλφα Γουντ, σε κλήρωση του energ.gr κέρδισα...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135862 από jnet
Τοτε θα λεω εγω τον Κώστα να στα φέρνει

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135863 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

jnet έγραψε: Τοτε θα λεω εγω τον Κώστα να στα φέρνει


Δηλαδή μου λες πως το δώρο της κλήρωσης δεν θα το πάρω;
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135864 από michalisgr
θεοδοση;; μιλαμε για το πελλετ που κερδισαμε οι δυο μας;; Ακομη δε το παρελαβες;;

Εχω μια ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΗ ΛΥΣΗ.. Επειδη το πελλετ και να το παρεις θα θελεις να το ξεφορτωθεις πες τους ΑΝΤΙ για πελλετ να σου κανουν μια καταθεση 200€ - 250€ και εισαι κομπλε...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135868 από jnet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

jnet έγραψε: Τοτε θα λεω εγω τον Κώστα να στα φέρνει


Δηλαδή μου λες πως το δώρο της κλήρωσης δεν θα το πάρω;


Που το διάβασες αυτό? Αλλά και πως μπορώ να ξέρω εγώ αν η Creta θα σου στείλει η Οχι το Pellet που κέρδισες?
Το pellet σου το χρωστάει η creta pellet και οχι το energ.gr. To energ.gr κανει οτι περνάει απο το χέρι του για να παρεις το δώρο σου. Ελπίζω να το παραδέχεσαι αυτό.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #135869 από jnet

michalisgr έγραψε: θεοδοση;; μιλαμε για το πελλετ που κερδισαμε οι δυο μας;; Ακομη δε το παρελαβες;;

Εχω μια ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΗ ΛΥΣΗ.. Επειδη το πελλετ και να το παρεις θα θελεις να το ξεφορτωθεις πες τους ΑΝΤΙ για πελλετ να σου κανουν μια καταθεση 200€ - 250€ και εισαι κομπλε...


Και θα δεχοταν ο οποιος παραγωγός να σου δώσει χρήματα αντί για το προιόν του? Τρομερή σκέψη

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ