Συνάντηση μελών του energ στην Θεσσαλονίκη 14/12

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121788 από scouter

jnet έγραψε:

tas έγραψε: Γρίπη και γαστρεντερίτιδα... Ιδανικός συνδυασμός. :angry:
Καλά να περάσατε...


Ο μοναδικός απών απο αυτούς που δηλωσαν μαζί με τον φίλο που είχε έρθει στην συνάντηση της Σινδου.



Παιδιά ήταν καταπληκτικά . Πολυ κόσμος . Απο πρεσσαρισμα πελλετ μέχρι κουκούτσια ελιάς είχε το προγραμμα. Άπειρο φαγητο με πολλά προσωπικών παραγωγων: πατατες, τηγανιές γουρουνιτσας, κοτουλες κλπ κλπ .

Απο τον Τυρναβο, την Δραμα, τα Γιαννιτσα, το Κιλκις, την Κατερινη, την Αλεξανδρούπολη ήρθαν τα μέλη του energ εκτός του νομού θεσσαλονικης πάνω απο 20 άτομα συνολικά .

Πάντα τέτοια


ο οποίος είμαι εγώ και το Σάββατο αν με έπιανες από τη μύτη θα έσκαγα.
και αν το πρόβλημα ήταν κάτι σοβαρό θα το δεχόμουνα αλλά προκλήθηκε καθαρά από δική μου επιπολαιότητα, απλώς και μόνο γιατί δεν σκέφτηκα πως εκτός από την πάρτη μου, έχω και οικογένεια που με τη σειρά του σημαίνει και κάποιες υποχρεώσεις, τις οποίες πάνω στον ενθουσιασμό μου κατάφερα να τις ξεχάσω εντελώς.

μακάρι στην επόμενη συνάντηση να έχω τα μυαλά στο κεφάλι μου και να το κανονίσω καλύτερα, γιατί ο χαμένος στην συγκεκριμένη περίπτωση ήμουν σίγουρα εγώ!! :( :(

αλλά 25,4 τρις $ gross value σε OTC και άλλα περίπου 50 τρις $ notional σε exchange traded futures και options. Η έκθεση μέσω exchanges γίνεται cleared κάθε μέρα με mark-to-market και margining ενώ πολλά OTC παράγωγα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121800 από xrysafis72

mastoras έγραψε: Την μαγική συνταγή την βρήκαν τα κολλητάρια. :lol:


εχασα τα μαγικα... :(
τσαμπα χαρηκα οτι θα βγαζαμε πελλετ παρεα ;)
θα σας στρωσω κοληταρια :P

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121806 από kosmidis80

xrysafis72 έγραψε:

mastoras έγραψε: Την μαγική συνταγή την βρήκαν τα κολλητάρια. :lol:


εχασα τα μαγικα... :(
τσαμπα χαρηκα οτι θα βγαζαμε πελλετ παρεα ;)
θα σας στρωσω κοληταρια :P


Εμ, αφου αυτο που εφερες δεν το παταει η δικια σου, που να το βγαζε η μικρουλα ρεεεε!!!!

Don t worry θα σου φερω ωραιο τριμματακι στην Δραμα μεσα στις γιορτες και θα βγαλουμε και απο τα δικα σου και απο τα δικα μου πελλετακια :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #121809 από xrysafis72

kosmidis80 έγραψε:

xrysafis72 έγραψε:

mastoras έγραψε: Την μαγική συνταγή την βρήκαν τα κολλητάρια. :lol:


εχασα τα μαγικα... :(
τσαμπα χαρηκα οτι θα βγαζαμε πελλετ παρεα ;)
θα σας στρωσω κοληταρια :P


Εμ, αφου αυτο που εφερες δεν το παταει η δικια σου, που να το βγαζε η μικρουλα ρεεεε!!!!

Don t worry θα σου φερω ωραιο τριμματακι στην Δραμα μεσα στις γιορτες και θα βγαλουμε και απο τα δικα σου και απο τα δικα μου πελλετακια :lol:


παρε και δημητρη αν θελει μαζι σου!!!!

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #122015 από jnet

kosmidis80 έγραψε: Ε! ανεβαστε και κανα βινδεο! ;)



Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ