Oικονομική τιμή σε pellets σε πολύ καλή ποιότητα

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15778 από kostasfri
ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΗΛΩ ΔΩΡΕΑΝ ΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΧΡΕΩΘΕΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15781 από mastoras
Με τι είδος ξύλου φτιάχνεται το πελλετ σας ?

Πόση παραγωγή προβλέπετε να βγάλετε αυτήν την χρονιά ?

Πόσο σκοπεύετε να πουλήσετε τον τόνο ?

Πολλοί φίλοι από εδώ στο φόρουμ έχουν δοκιμάσει δεκάδες ποιότητες πέλλετ. Αυτό όμως που πιστεύω ότι ενδιαφέρει τους περισσότερους είναι η τιμή.

Επίσης ήθελα ακόμα να ρωτήσω, στην βιοτεχνία σας τι είδους ξηραντήριο έχετε ? Βλέπετε μερικοί ακόμα φίλοι έχουν "τρέλλα" με την παραγωγή πέλλετ, και την όλη την διαδικασία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15857 από γιωργος

kostasfri έγραψε: Μεχρι στιγμης δουλευω με επαγκελματιες που ψαχνουν μια πολυ καλη ποιοτητα.
Βαζω μονο καθαρο ξυλο καικαθολου υπολλειματα διοτι εχω πολυ πρωτη υλη δικη μου
ψαχνω ενα ονομα να βρω για το pellet διοτι μεχρι τωρα ειναι ανονυμο διοτι το στελνω σε συσκευασιες box των 100 κιλων και θελω να μπω και σε οικιες το χειμονα



αμεσως ωρε να τον πιασετε απο τα μουτρα τον ανθρωπο .αλλα σας αρεσει ωρε να στελνετε τα ευρα σασ εξω
αντι να χαιρεστε που ανοιγουν μικρες βιοτεχνιεσ. μπραβο κωστα καλο κουραγιο!!!!
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by γιωργος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15873 από kostasfri
Προπαντος δεν είναι οι εποχές για να κοροιδευουμε ........!!!!!
Οι συγκεκριμένοι επαγγελματίες με τους οποίους συνεργάζομαι εδώ και ένα χρόνο είναι πολυ ευχαριστημένοι για την ποιότητα του pellet
Έχω έναν καλο εξοπλισμό και προσπαθώ η πρώτη ύλη που χρησιμοποιώ να είναι άψογη και πάντα καθαρό ξύλο και τίποτα άλλο .
Τσάμπα στην χώρα μας δεν μπορεί να παραχθεί παιδεία τίποτα από πολλούς παράγοντες απλά προσπαθώ να έχω μια καλή τιμή για να έχω δουλειά δεν βιαζόμαστε να κυκλοφορία
με BMW Kai MERCEDES
Για απορίες μπορώ να στηλών δείγμα πάντα το προϊόν μιλάει από μόνο του

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15877 από jnet
Εαν στείλεις Mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. οτι προτείθεσαι να κάνεις προσφορά προς τα μέλη του energ θα σου πούμε που πρεπει να στείλεις το δείγμα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15889 από kostasfri
Ok ευχαριστώ πολυ!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ