Oικονομική τιμή σε pellets σε πολύ καλή ποιότητα

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15599 από kostasfri
Ειμαι καινουριος στο forum και εχω μια μικρη παραγωγη σε pellets εξω απο την Αθηνα αν ενδειαφερεται καποιος μπορω να κανω οτι μπορω καλητεροστη τιμη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15618 από jnet

kostasfri έγραψε: Ειμαι καινουριος στο forum και εχω μια μικρη παραγωγη σε pellets εξω απο την Αθηνα αν ενδειαφερεται καποιος μπορω να κανω οτι μπορω καλητεροστη τιμη

Καλωσόρισες. Διάβασε τους όρους χρήσης. Μπορείς να στείλεις την προσφορά σου για τα μελή του forum στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15619 από kostasfri
Ευχαριστώ πολύ δεν γνωρίζω συγνώμη αν παραβίασα κάποιους όρους του forum

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15683 από mastoras

kostasfri έγραψε: Ειμαι καινουριος στο forum και εχω μια μικρη παραγωγη σε pellets εξω απο την Αθηνα ...........


kostasfri καλωσήρθες. :)

Δεν είχαμε μέχρι πρότινος την τιμή, και παράλληλα την χαρά, να βρίσκεται στην μεγάλη παρέα του energ.gr ένας βιοτέχνης-παραγωγός πέλλετ.

Θα ήθελες να μοιραστείς μαζί μας ορισμένες από τις εμπειρίες της δουλειάς σου. :)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kostasfri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15685 από KERBEROS

mastoras έγραψε:

kostasfri έγραψε: Ειμαι καινουριος στο forum και εχω μια μικρη παραγωγη σε pellets εξω απο την Αθηνα ...........


kostasfri καλωσήρθες. :)

Δεν είχαμε μέχρι πρότινος την τιμή, και παράλληλα την χαρά, να βρίσκεται στην μεγάλη παρέα του energ.gr ένας βιοτέχνης-παραγωγός πέλλετ.

Θα ήθελες να μοιραστείς μαζί μας ορισμένες από τις εμπειρίες της δουλειάς σου. :)


Ας ελπίσουμε να είναι ο πρώτος από πολλούς που θα ακολουθήσουν...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kostasfri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15692 από kostasfri
Καλως σας βρηκα προσπαθω να βγαλω ενα καλο pellet και πιστευω οτι τα καταφερνω. Δεχομαι συμβουλες και ειμαι ετοιμος να μοιραστω ο,τι θελετε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ