Pellet για όσους έχουν ή μπορούν να βρουν κλαρκ

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15550 από sugarboy
Ρίχνω μια ιδέα που την γυρίζω αρκετό καιρό στο κεφάλι μου, και πιστεύω πως έχει "βάση" και ισχύει ακόμη και για επαγγελματίες που θέλουν να αγοράσουν ποιότητες και ποσότητες λιγότερες του πλήρους φορτίου.....

Έτσι λοιπόν....

,,,,Επειδή η διακίνηση/ανέβα-κατέβα παλέτα έχει κάποιο κόστος, τόσο σε χρόνο όσο και σε χρήμα, τα πράγματα θα ήταν ακόμα ευκολότερα και το κόστος μεταφοράς/διακίνησης ακόμα μικρότερο ΑΝ στο σημείο παράδοσης υπήρχε κλάρκ.

Ενδεικτικά, 10 παλέτες για διανομή στην Αθήνα χωρίς κλάρκ κάνουν 400-500 ευρώ, οι ίδιες παλλέτες με κλάρκ θα στοίχιζαν.... 250 ευρω!!!!!

Αν λοιπόν κάποιοι έχουν στη διάθεσή τους ή έχουν την δυνατότητα να βρούνε κλάρκ τότε επικοινωνήσετε μαζί μου ώστε μαζί με άλλους να το οργανώσουμε.

ΚΙΝΗΣΗ ΣΕ ΑΞΟΝΕΣ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣ: (με ενδιάμεσους σταθμούς)

ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΠΡΕΒΕΖΑ-ΑΡΤΑ
ΚΑΒΑΛΑ-ΞΑΝΘΗ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΛΕΞ/ΛΗ
ΚΟΖΑΝΗ=ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΛΑΡΙΣΑ-ΛΑΜΙΑ-ΑΘΗΝΑ

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15561 από DroidAjax
Εγω Εχω κλαρκ .Τι ακριβως εχεις

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15563 από sugarboy

DroidAjax έγραψε: Εγω Εχω κλαρκ .Τι ακριβως εχεις

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2


Αν έχεις κλάρκ τότε εσύ και κάποιος γείτονάς σου (που θέλεις και μπορείς να τον βοηθήσεις) μπορείς την ποσότητα πέλλετ που θέλεις να την "κατεβάσεις" ο ίδιος απο την νταλίκα που θα περνάει.

Εννοείται οτι αθροιστικά, δεν μιλάμε για παραγγελία 1-2τόννων ανα σημείο (για να έχει νόημα μια τέτοια κίνηση) γιατί η 24αρα νταλίκα δέν είναι φορτηγάκι! :)

Σε ποιά περιοχή είσαι?
Στείλε στοιχεία στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.050 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ