σόμπα pellet leroy merlin

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160803 από Γιωργος Αλεξανδροπουλος
Καλησπερα, και εγω απι leroy την εχω παρει μια 7kw για 40m2. Σε 20 λεπτα φτανει στους 22 βαθμους το σπιτι με εξωτερικη θερμοκρασια τους 10. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Προσοχη να μη παρεις πολυ μεγαλη για τον χωρο σου γιατι ξερω οτι κανουν πολυ θορυβο. Θειος μου για 60m2 πηρε 12kw και την πουλαει γιατι δε του κανει. Οποτε ψαξε καλα πριν την αγορα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160821 από ΔΑΣΚΑΛΟΣ
Απαντήθηκε από ΔΑΣΚΑΛΟΣ στο θέμα σόμπα pellet leroy merlin
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΟΜΠΑ?ΕΙΝΑΙ ΑΘΟΡΥΒΗ?ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160833 από ART
Απαντήθηκε από ART στο θέμα σόμπα pellet leroy merlin
ειναι manufacturer ιταλιας και ειναι ιδιες με artel με krone με adler.της βγαζει η amg spa για διαφορες εταιρειες και ειναι ιδιες στα ηλεκτρικα τους αλλαζουν μονο η λαμαρινες τα καπακια το τζαμι.ειναι σχετικα αθορυβες με πανελ της micronova ειναι κατασκευη ιταλιας και πολλες με συναρμολογηση στα σκοπια
qlima.it/product-media/4309/Installation...2716)_LR.pdf?index=1
Last edit: 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ART.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dream007

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160843 από ART
Απαντήθηκε από ART στο θέμα Re:σόμπα pellet leroy merlin

dream007 έγραψε: την εχω εδω και 3 [την μικροτερη 74] μέρες ειμαι αρκετά ικανοποιημένος απο την ποιότητα κατασκευής και τους αυτοματισμούς και τον τροπο λειτουργιας ..χωρίς να έχω εμπειρία στης σόμπες.

πες μου κατι σε παρακαλω.την θελει ο κουμπαρος μου αλλα του ειπαν οτι στην ταχυτητα 1 ακουγεται ο κοχλιας την ωρα που τραβαει πελλετ.αληθευει αυτο διαπιστωσες κατι τετοιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160847 από dream007
Απαντήθηκε από dream007 στο θέμα Re:σόμπα pellet leroy merlin
ο θόρυβος του κοχλία ειναι ο ίδιος για ολες της ταχύτητες φυσιολογικός θα έλεγα ,μάλλον σε καποιους μπορεί να ενοχλεί ο θόρυβος του βεντιλατερ τον 5 ταχυτήτων ,αν και αυτο διορθώνετε με το τεχνικό menu a9, αλλα μη τα θέλουμε ολα δικα μας για να βγάλει ζεστό αέρα ανεβάζεις και την ταχύτητα του βεντιλατερ. οπως τα λες ειναι ART .... κάτω απο 1200 ευρώ αντίστοιχα τον άλλον εταιριον δεν την βρήκα στην τόπο που διαμένω...
Last edit: 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dream007.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160855 από ART
Απαντήθηκε από ART στο θέμα Re:σόμπα pellet leroy merlin

dream007 έγραψε: ο θόρυβος του κοχλία ειναι ο ίδιος για ολες της ταχύτητες φυσιολογικός θα έλεγα ,μάλλον σε καποιους μπορεί να ενοχλεί ο θόρυβος του βεντιλατερ τον 5 ταχυτήτων ,αν και αυτο διορθώνετε με το τεχνικό menu a9, αλλα μη τα θέλουμε ολα δικα μας για να βγάλει ζεστό αέρα ανεβάζεις και την ταχύτητα του βεντιλατερ. οπως τα λες ειναι ART .... κάτω απο 1200 ευρώ αντίστοιχα τον άλλον εταιριον δεν την βρήκα στην τόπο που διαμένω...

σου ειναι ευκολο να σου στειλω ενα βιντεο με τον ηχο του κοχλια να ακουσεις και εσυ τον θορυβο?
εχω την αισθηση οτι ειναι θορυβωδης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ