Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26561 από γιαννης-δραμα

skoympri έγραψε: εγω απο την σειρα μου, θελω να ρωτησω ποσα περιπου desibel βγαζει αυτο το φιλτρο???? γιατι το ακουω λιγο φασαριοζικο!!!!!!!!! :)

Σαν ενα ενυδρειο(παλαιου τυπου)στο μπαλκονι,και με την σομπα σε λειτουργια δεν ακουγεται καθολου ουτε οταν ειχα τις μπαλκονοπορτες ανοιχτες τελειως!
Πχ οσο μια εξωτερικη μοναδα air condition(οχι inverter) B)
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26968 από skoympri
και τοτε γιατι σε ολα τα βιντεακια ακουγετε λες και κανει τρελη φασαρια?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27132 από Moschalis
Καλησπέρα σας,
Για όσους αναρωτιούνται πως ακριβώς δουλεύει το φίλτρο νερού, ορίστε μια αναλυτικότατη τομή με επεξηγήσεις.





Είμαστε εδώ για τυχόν ερωτήσεις και επεξηγήσεις.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27238 από mixo71
Γεια σας
Τι γίνεται τελικά με το φίλτρο , ποιος το πουλάει για να το δούμε απο κοντά αν το χρησιμοποίησε κανένας να μας πει τι έγινε και τελικά ποσο κάνει
ευχαριστώ

michalisgr έγραψε: Προς το συντονιστη και προμηθευτες..Μιας και ενδιαφερει σε παρα πολλους εδω μεσα...Σκεφτηκα να γινει και μια ειδικη τιμη - προσφορα ΦΙΛΤΡΟΥ σομπας πελλετ..

Ας αποφασισει ο διαχειριστης..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27244 από Moschalis
Καλησπέρα ,
Θα γνωρίζετε βέβαια ότι δεν μπορούμε να αναφέρουμε στοιχεία επικοινωνίας . Μπορείτε όμως να τα βρείτε εύκολα, και να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29673 από nikosSAT
Καλησπέρα και από μένα που γράφω για πρώτη φορά για να αναφέρω το πρόβλημα που αντιμετωπίζω.
Έχω έναν εσωτερικό-λέβητα πέλετ της Ravelli (ΗR-100) και ενδιαφέρομαι να τοποθετήσω το συγκεκριμένο φίλτρο για να γλιτώσω από την γκρίνια της γειτόνισσας. Στην διάρκεια του ανάμματος για 1-1,5 λεπτό έχω μαύρο καπνό στο μπαλκόνι (σε μεγάλη ποσότητα) καθώς και μέσα στον θάλαμο καύσης μέχρι την στιγμή που θα ανάψει η φλόγα και ο καπνός θα διαλυθεί. Στην διαδικασία της συντήρησης δεν υπάρχει ούτε καπνός ούτε μαυρίλα στο μπαλκόνι, υπάρχει όμως ελαφριά μυρωδιά. Έχω δοκιμάσει 3 διαφορετικές ποιότητες πελετ και δεν είδα διαφορά.
Το σημαντικό που θα πρέπει να ξέρετε για την εγκατάσταση είναι ότι έχω 4,5 μέτρα μπουρί με 1 γωνία χαμηλά στο πάτωμα.
Μίλησα με την εταιρεία του Κ. Μοσχαλη για το αν το φίλτρο θα μου κόψει τον καπνό αλλά είχαν τις επιφυλάξεις τους για την σωστή λειτουργία του. Μου συνέστησαν να μειώσω το μήκος του μπουριού αλλά αυτό δεν μπορεί να γίνει. Τι μου προτείνετε ;
Στέλνω και μερικές φωτογραφίες της εγκατάστασης.
Ευχαριστώ



Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ