Σόμπες pellet Ravelli

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174210 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Αδερφέ κάποιοι εδώ μέσα Επί χρόνια ΚΟΝΟΜΑΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΑΣ !!!!ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΑ Κ Α Ν Ε Ν Α Ν ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΟΠΟΊΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΖΑΜΠΑ Τ Ε Λ Ο Σ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ !!!!!!ΑΡΚΕΤΑ ΕΔΩΣΑ ΛΥΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ """ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ""""ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΡΥΔΙΑ ΚΑΡΥΔΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙ.ΕΣΥ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ.ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #174979 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Καλησπέρα σας και καλή χρονιά.

Μετά από 10 χρόνια λειτουργιας χωρίς πρόβλημα .
Εχθές κάηκε μια φάση από πρόβλημα της δεη από τον τριφασικό πίνακα του σπιτιού  με αποτέλεσμα να καουν κάποια καλώδια του πίνακα που ήταν και της σόμπας μέσα σε αυτα καθώς δεν δούλευε .Ηρθε ο ηλεκτρολόγος και το εφτιαξε.Σημερα άνοιξα κανονικά την σόμπα και δεν έκανε ήχο καθόλου η οθόνη. Mετά από 2 ώρες πήγα να ανεβάσω τα νερά και έκανε επανεκκίνηση η οθόνη η κολλάγε και έβγαζε εικονίδιο λινκ ,δεν με άφηνε να μπω στο μενού και γενικά ξέφυγε εντελώς,σε φάση που τώρα κάνει ότι να ναι,θέλω να πιστεύω ότι είναι μόνο η οθόνη την οποία σκέφτομαι να παραγγείλω αυριο και τίποτα άλλο.
Μηδένισαν και οι ρυθμίσεις άντε να θυμηθώ τι είχα βάλει τώρα.
Έχει κανείς κάτι αλλο να προτείνει?
Ευχαριστώ.
​​​​​

RAVELLI HRV 160.
Συνημμένα:
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΠέτροςΤ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #174981 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΟΘΟΝΗ!!!!!ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΕ ΡΕΥΜΑ ΣΤΗ ΣΤΗ ΣΟΜΠΑ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΩΣΕ ΤΗ ΠΑΛΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?? ΑΛΛΑΞΕ ΜΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑ .ΜΕ ΣΒΥΣΤΗ ΤΗ ΣΟΜΠΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΟΚ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΟΚ.ΔΕΣ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ.ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΟΘΟΝΗ !!!
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #174983 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Έκανα αυτά που μου είπατε και πάλι τα ίδια ανοίγει αλλά κολλάει στο λινκ και δεν κάνει καθόλου ήχο η οθόνη .Η μπαταρία που άλλαξα ήταν εντελώς άδεια έβαλα καινούρια.Το άνοιγμα και το κλείσιμο δουλεύει αλλά η οθόνη κολλημένη στο λινκ.

RAVELLI HRV 160.
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΠέτροςΤ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #174986 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Φίλε μίλησα με τεχνικό φίλο τις εταιριας έχει χάσει το πρόγραμμα. οτι μου είπε σου λέω γιατί ξέρει ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΓΙΑ ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ Η ΑΘΗΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΟΥΝ!!!ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #174987 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Κώστα ευχαριστώ για την ανταπόκριση Κόρινθο μένω  μίλησα το πρωί με την εταιρία συριος από την Τρίπολη Που την είχα πάρει τότε και θα έρθει το Σάββατο τεχνικός και αυτός το ίδιο μου είπε. Θα φέρει μαζί του πλακέτα ,οθόνη και το διαγνωστικό μου λέει ένα από τα δύο είναι ή μπορεί και να μην χρειαστεί να αλλαχτούν.
Ευχαριστώ .

RAVELLI HRV 160.
Last edit: 2 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΠέτροςΤ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ