Σωστή καμινάδα

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1681 από ivantzid
Απαντήθηκε από ivantzid στο θέμα Re: ΣΩΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ.
ΝΑΙ αλλά δεν μπορεί να την αυξήσει. Μπορεί μόνο να την μειώσει.

OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW, NOTHING ELSE MATTERS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1685 από kris76
Απαντήθηκε από kris76 στο θέμα Re: ΣΩΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ.
ακριβως.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1686 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Re: ΣΩΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ.

winmbileguru έγραψε: Πουλάω την περυσινή μου καμινάδα λόγω ότι άλλαξα λεβητα. Διπλου τοιχωματος φ150 μεσα Φ 200 εξω ανοξειδωτη μεσα-εξω παχος λαμαρινας 0.5 χιλιοστου. Στειλτε μου μειλ μέσω της ιστοσελίδας μου.Η δειτε το skype μου. Η τι μή ειναι εξευτιλιστικη. Η καμιναδα ειναι 6 μετρα. 4 μηνες δουλεμενη και πεντακαθαρη!

Φιλε ενδιαφερομαι για την καμιναδα. τοσα μετρα θελω και Φ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1687 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Re: ΣΩΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ.

kris76 έγραψε: σορυ δεν το προσεξα www.tigerholm.com/EN/HVAC/Draught-stabiliser-Tigex50.htm


σε όλα τα Αυστριακά που πουλάω είναι στάνταρ. Είναι ρυθμιστής ελκυσμού και δρά και ως αντι-εκρηκτικό.

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by egglezos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1719 από winmbileguru
Απαντήθηκε από winmbileguru στο θέμα Re: ΣΩΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ.

γιαννης δελτα έγραψε:

winmbileguru έγραψε: Πουλάω την περυσινή μου καμινάδα λόγω ότι άλλαξα λεβητα. Διπλου τοιχωματος φ150 μεσα Φ 200 εξω ανοξειδωτη μεσα-εξω παχος λαμαρινας 0.5 χιλιοστου. Στειλτε μου μειλ μέσω της ιστοσελίδας μου.Η δειτε το skype μου. Η τι μή ειναι εξευτιλιστικη. Η καμιναδα ειναι 6 μετρα. 4 μηνες δουλεμενη και πεντακαθαρη!

Φιλε ενδιαφερομαι για την καμιναδα. τοσα μετρα θελω και Φ.

μακαρι να εισαι ο τυχερος. η προσθεσε με ως επαφη το skype ή στειλε μου μέιλ στην ιστοσελίδα μου. Τα στοιχεία βρίσκονται όλα στο προφίλ μου.Πατας και τα βλεπεις!

Το πέλετ δεν είναι η λύση στο ακριβό πετρέλαιο. Είναι το χαμαλίκι της ζωής σας. Θα πεθάνετε είλωτες του λεβητοστασίου σας. Θα καθαρίζεται τον λέβητα μία φορά την...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #1744 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Re: ΣΩΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ.

winmbileguru έγραψε:

γιαννης δελτα έγραψε:

winmbileguru έγραψε: Πουλάω την περυσινή μου καμινάδα λόγω ότι άλλαξα λεβητα. Διπλου τοιχωματος φ150 μεσα Φ 200 εξω ανοξειδωτη μεσα-εξω παχος λαμαρινας 0.5 χιλιοστου. Στειλτε μου μειλ μέσω της ιστοσελίδας μου.Η δειτε το skype μου. Η τι μή ειναι εξευτιλιστικη. Η καμιναδα ειναι 6 μετρα. 4 μηνες δουλεμενη και πεντακαθαρη!

Φιλε ενδιαφερομαι για την καμιναδα. τοσα μετρα θελω και Φ.

μακαρι να εισαι ο τυχερος. η προσθεσε με ως επαφη το skype ή στειλε μου μέιλ στην ιστοσελίδα μου. Τ α στοιχεία βρίσκονται όλα στο προφίλ μου.Πατας και τα βλεπεις!

Δεν τα παω καλα με τους υπολογιστες.αλλα βλεπω οτι εισαι απο θεσσαλια και ειμαι μακρια. Εγω ειμαι απο Κιλκις τελος παντων ποσο τα δινεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.092 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ