Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171672 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Πολλές φορές ΣΚΑΛΩΝΕΙ το πρόγραμμα πολλές φορές μια επισκευή μπορεί να είναι ασύμφορη άλλες πάλι ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΕΤΑΙ!!!ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΑΡΧΗΣ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΙΝΑΚΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171674 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Re:Re:Re:Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Πολλές φορές ΣΚΑΛΩΝΕΙ το πρόγραμμα πολλές φορές μια επισκευή μπορεί να είναι ασύμφορη άλλες πάλι ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΕΤΑΙ!!!ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΑΡΧΗΣ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΙΝΑΚΑ.

Ωραία Κώστα, επιβεβαιώνεις κ τους δικούς μου προβληματισμούς!
Συνεπώς με συνοπτικές διαδικασίες πάω για καινούργιο κοντρόλερ! Άλλωστε στα 8 χρόνια το μόνο που "ζήτησε" ο λέβητας από ανταλλακτικά ήταν η αντικατάσταση του άξονα που έγινε πριν 6 χρόνια κ η προληπτική αντικατάσταση του αυτόματου πληρώσεως πριν από 5 χρόνια.
Σε ευχαριστώ πολύ κ πάλι Κώστα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #173998 από pXGL
Απαντήθηκε από pXGL στο θέμα Λέβητας Termodinamik Τουρκίας
Γειά σας παιδιά.
Θα ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με του που μπορώ να βρώ έναν επίσημο αντιπρόσωπο του λέβητα που να μιλάει άμεσα με Τουρκία διότι από τους γνωστούς δεν βρίσκω άκρη. Έχω ένα 40/αρι του 2011 και έχω ένα πρόβλημα με την εστία. Επίσης τρίβει το πέλλετ με απότελεσμα να στουμπώνει τον κοχλία. Ξέρετε εάν μπορεί να πάρει την καινούργια που βγαίνει τώρα την στρογγυλή;

Όποιος μπορεί να βοηθήσει...ευχαριστώ.
Last edit: 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν by pXGL.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174000 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Re:Λέβητας Termodinamik Τουρκίας

pXGL έγραψε: Γειά σας παιδιά.
Θα ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με του που μπορώ να βρώ έναν επίσημο αντιπρόσωπο του λέβητα που να μιλάει άμεσα με Τουρκία διότι από τους γνωστούς δεν βρίσκω άκρη. Έχω ένα 40/αρι του 2011 και έχω ένα πρόβλημα με την εστία. Επίσης τρίβει το πέλλετ με απότελεσμα να στουμπώνει τον κοχλία. Ξέρετε εάν μπορεί να πάρει την καινούργια που βγαίνει τώρα την στρογγυλή;

Όποιος μπορεί να βοηθήσει...ευχαριστώ.

www.energeiakoskyklos.gr/
Νομίζω ότι επικοινωνεί κατευθείαν με την εταιρεία.
Όσον αφορά για την αντικατάσταση του καυστήρα με την στρογγυλή, δεν το γνωρίζω.

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174004 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Re:Λέβητας Termodinamik Τουρκίας
ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ www.thermodinamiki.com/index.php?l=el

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174005 από pXGL
Απαντήθηκε από pXGL στο θέμα Re:Λέβητας Termodinamik Τουρκίας
Ευχαριστώ Πολύ, τον γνωρίζω, έχει κάνει μια προσπάθεια ο άνθρωπος αλλά από Τουρκία δεν ήταν διατεθειμένοι να ασχοληθούν και να υποστηρίξουν ένα παλαιό μοντέλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.160 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ