ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΠΙΝΔΟΣ ΠΕΛΛΕΤ

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177887 από ilias1
Απαντήθηκε από ilias1 στο θέμα ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΠΙΝΔΟΣ ΠΕΛΛΕΤ
Oχι, φιλε μου, δεν εγιναν ετσι οπως τα παρουσιαζεις.
Και φυσικα το πελλετ δεν ειχε αρχες Ιουνίου 450,500 οπωε λες, ειχε επιτρεψε μου, επειδη δεν ειμαι και τωρινος στην αγορά, ειχε το πολυ 350,400 σε Α1. Το Ιουλιο πηρα εγω απο τρικαλα με 340,Α1 ελληνικό. 
Το swheinhofer ειχε εδω τοτε 430 με τιμολόγιο σε πληροφορώ.
Αυτοι θελανε αυτο το πελλετ , το ειχε δοκιμασει ο εναν περυσι και τους αρεσε, ετσι αποφάσισαν να παρουν απο κει, τωρα θα λεμε γιατι δεν επερναν απο Καρδίτσα,... ετσι γουσταραν. 
Και σε ξαναλεω μιλουσαν τηλεφωνικώς 3 ανθρωποι για την παραγγελία, και οχι ενας, τι να ισχυριστεί, Δεν βγαίνει τωρα να τα διαψεύσει που κρύβεται 
 
Last edit: 1 Χρόνος 6 Μήνες πριν by ilias1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 6 Μήνες πριν #177892 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΠΙΝΔΟΣ ΠΕΛΛΕΤ
ειστε σιγουροι οτι το εργοστασιο παραγει φετος? 
 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #177943 από ilias1
Απαντήθηκε από ilias1 στο θέμα ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΠΙΝΔΟΣ ΠΕΛΛΕΤ
Ήξερα οτι δουλευε μεχρι τελος Αυγούστου οπου και υπηρχε επικοινωνία, Τα παιδια κάθε μέρα παντως παίρνουν τηλέφωνο μηπως και βρούνε το απατεώνα, και στο κινητό και στο σταθερό που έχει το εργοστάσιο, δεν απαντα κανένα,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #177953 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΠΙΝΔΟΣ ΠΕΛΛΕΤ
αν και κανω το συνηγορο του διαβολου μια και σαφως δεν μ αρεσουν αυτες οι πρακτικες 
το οτι απαντουσε στο τηλ δεν σημαινει οτι δουλευε αλλωςστε απ οσο δηλωνει στην σελιδα δεν ασχολειτε μονο με πελλετ 
αρκετες βιοτεχνιες δεν παρηγαγαν φετος 


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #177961 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΠΙΝΔΟΣ ΠΕΛΛΕΤ
Μονο αν ειναι κάποιος και διαβάζει και ειναι απο τα Γιάννενα μπορει να μας διαφωτίσει ή καποιος που αγορασε απο κει φέτος,...
Σαν συμπληρωμα στο θεμα, Εχω να προσθεσω  οτι καποιος φιλος μου  ετυχε να γνωρίσει  τον μεταφορεα που κουβαλαει πριονίδι απο την καρδιτσα στα Γιάννενα  και  ενδιαφέροτανε να παραγγείλει το Αυγούστο, και προφανώς τοτε δούλευε το εργοστάσιο γιατι ειχανε μιλήσει για τιμες, 
Last edit: 1 Χρόνος 5 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 5 Μήνες πριν #178111 από ilias1
Απαντήθηκε από ilias1 στο θέμα ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΠΙΝΔΟΣ ΠΕΛΛΕΤ
Και να επανελθω έχοντας καποιες νέες πληροφορίες σχετικά με τη υπόθεση,η οποια ΚΑΙ φυσικά είναι έτσι όπως την παρουσιάζω εκ μέρους τους, ΚΑΙ φυσικά ο κύριος αυτ'ος από ότι μαθαίνω εχει πάρει παραγγελιες από πολύ κόσμο ΑΝΑ την Ελλάδα και τους άφησε ξεκρέμαστους να χρεωθούνε την παραπάνω τιμή όταν είδαν και από είδαν και πήγαν να αγοράσουν, όταν εκοψε κάθε επικοινωνία μαζί τους,αφού ούτε τους ενημέρωσε ,ουτε τους έστειλε το πέλλετ, παρά μόνο τους διαβεβαίωνε ότι θα το παρουν, θα τους το φέρει .Και δεν είναι ότι περίμεναν 1 μήνα ,περίμεναν 3,4 μηνες με αποτέλεσμα τον Σεπτέμβριο να μην μπορούν να αγοράσουν 350,360 ευρω που συμφωνησαν και να επιβαρυνθούν 150 και παραπάνω τον τόνο. Απο πληροφορίες μαθαίνω ότι- κάποιοι απελπισμένοι πλέον με την κατάσταση και μη μπορώντας να επικοινωνήσουν- πήγαν από περιοχή Θεσσαλίας στα Γιάννενα και τον βρήκαν στο Εργοστάσιο και του ζήτησαν εξηγήσεις και η δικαιολογία ήταν ότι ακρίβυνε το ρεύμα το καλοκαιρι και για αυτό δεν τους το έδωσε στην τιμή που συμφωνήσαν, αλλα ούτε όμως τους ενημέρωσε να κάνουν το κουμάντο τους οι άνθρωποι, ή ακόμα και να τους πει ότι δεν μπορώ να σας το δώσω στην τιμή που συμφωνήσαμε ή να τους κάνει τουλάχιστον μια καλυτερη τιμή, παρότι τα τηλέφωνα έπεφταν σύννεφο χωρίς ανταπόκριση και φυσικά φαινόταν να γνωρίζει αυτά που γράφονται εδώ μου είπαν.
Και γω θα πώ ,συμφωνα με τα γενόμενα και αυτά που μου λένε για την επιχείρηση, ότι δεν είναι ετσι οι σωστοί επαγγελματίες ,δεν είναι έτσι οι τίμιοι ανθρωποι ,δεν είναι έτσι οι συνεργασίες ,οι συμφωνίες .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ