Πρόβλημα στον αέρα καύσης.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172359 από Chris.13
Καλησπέρα.. έχω σόμπα πέλλετ Ιόλη ts20 ..τον τελευταίο καιρό έχω πρόβλημα στον αέρα καύσης..Με αποτέλεσμα να αργεί στην έναφση και να μην κάνει καλή καύση.. υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει στην ρύθμιση της???;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172363 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Έχεις αλλάξει αντίσταση?βάλε κεραμεική .και φυσικά μήπως έχεις πουθενά βουλωμένο κάτι και δεν τραβάει το μοτέρ καυσαερίων η ηκαμινάδα. εσωτερικά σόμπας και κρυφά ΠΟΡΤΑΚΙΑ είναι καθαρά?Η ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΛΥΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΒΡΕΣ ΜΕ ΕΔΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ www.facebook.com/kostas.pixas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172365 από Chris.13
Απαντήθηκε από Chris.13 στο θέμα Πρόβλημα στον αέρα καύσης.
Σ ευχαριστώ φίλε για την συμβουλή σου.Απο θέμα καθαριότητας.της καθάρισα χθές όλα τα σημεία που μαζεύει στάχτη ,και τα Τούμπα εσωτερικά.. Εγώ ψάχνω τις σωστες ρυθμίσεις στον αέρα καύσης (τιμές στην ελάχιστη η στην μέγιστη ισχύ)η στο μενού βεντιλατερ μήπως πρέπει να κάνω κάτι...Το κακό εδώ που είμαι δεν υπάρχει κοντά μου τεχνική υποστήριξη..ότι έχω μάθει το έχω μάθει μόνος μου η από φίλους...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172366 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βρες με εκεί που σου είπα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172367 από Chris.13
Απαντήθηκε από Chris.13 στο θέμα Πρόβλημα στον αέρα καύσης.
Δεν έχω Facebook..θες να σου στείλω σε mail τον αριθμό μου.?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #172368 από Chris.13
Απαντήθηκε από Chris.13 στο θέμα Πρόβλημα στον αέρα καύσης.
Φίλε Κώστα..θα ήθελα να έρθουμε σε επικοινωνία για να σε ρωτήσω κάποια πράγματα όσον αφορά τη σόμπα.το mail ,μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. αν θες στείλε μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ