Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174304 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ!!!ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΈΝΕΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ΜΕ 500-700 ΕΥΡΩ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΑΝΤΕΜΙΑ ΟΥΤΕ ΒΕΡΜΙΚΟΥΛΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ!!!ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΎΘΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΤΑ KW ΤΟ ΒΑΘΜΟ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΕΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ!!!ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΣΥΧΝΑ "'ΜΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΒΕΙ 80 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ""!!!!ΠΟΤΕ ΜΕ 25 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΞΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΕΣΤΕΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟ ΣΠΊΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΕΡΜΟΠΡΟΣΩΨΗ 10ΑΡΑ  3 ΠΛΑ ΤΖΑΜΙΑ?????ΝΑΙ ΚΑΙ ΚΕΡΙΑ ΡΕΣΟ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΒΑΛΕΤΑΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!!!!ΠΑΨΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΦΙΑΤ ΚΑΙ ΑΛΛΗ Η ΠΟΡΣΕ!!!!ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ ΦΙΑΤ ΕΧΕΤΕ ΦΙΑΤ !!!!!!!ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΠΕΡΝΕΤΑΙ !!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΝΑ ΑΠΟΔΊΔΟΥΝ ΤΑ ΜΕΓΙΣΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΑΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ !!!!!!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΥΜΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ "ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ""'ΔΙΝΕΤΕ ΤΑ ΕΥΡΩ ΣΑΣ
Last edit: 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175334 από blade
Απαντήθηκε από blade στο θέμα Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA
Καλησπέρα εχω την Pegaso Elane και ψαχνω να βρω να ρυθμίσω την ταχύτητα ανεμιστήρα αλλα δεν υπάρχει πουθενά στο manual και στις απλές ρυθμίσεις ειναι σε κάποιο κρυφο μενού,
Βλέπω οτι εχει το ιδιο control με τις INDIGO - VERA - ELANE - MADISON - TABLA - ROXY - ATRIUM - SOLO 5
Εαν γνωριζει καποιος η εχει κανα pdf ας βοηθησει.
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175348 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA

Καλησπέρα εχω την Pegaso Elane και ψαχνω να βρω να ρυθμίσω την ταχύτητα ανεμιστήρα αλλα δεν υπάρχει πουθενά στο manual και στις απλές ρυθμίσεις ειναι σε κάποιο κρυφο μενού,
Βλέπω οτι εχει το ιδιο control με τις INDIGO - VERA - ELANE - MADISON - TABLA - ROXY - ATRIUM - SOLO 5
Εαν γνωριζει καποιος η εχει κανα pdf ας βοηθησει.

 
Στο μενού Flue Type δοκίμασες; αυξομειώνεις τις στροφές του ανεμιστήρα καυσαερίων, αν εννοέίς αυτον τον ανεμιστήρα.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175350 από blade
Απαντήθηκε από blade στο θέμα Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA
Οχι τον ανεμιστήρα χώρου θέλω φιλέ μου.
Είναι πολυ δυνατος και κανει αρκετη φασαρία και ηθελα να του ριξω λιγο στροφές.
Αυτο ειναι το κοντρολ που έδειξες πανω στο pdf με τα τρία κουμπια αλλα στο κρυφο μενου δεν μπαίνει οπως σε αλλα κοντρολ που εχω δει στο youtube.
Ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175386 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ CEZA ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ !!; ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ!! ΦΙΛΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175387 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δεν θα "ΒΡΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ!!!ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ