Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #168969 από stergiosse
Εγινε αγορα απο γνωστο πολυκαταστημα αυτης της σομπας PEGASO VERA για να ζεστανει 60τ.μ σπιτιου που ειναι μονωμενο απο γειτονικα κτιρια δεξια αριστερα και απο κατω.Στις ρυθμισεις δεν εχει πειραχτει τιποτα η εγκατασταση εγινε με ταφ καθαρισμου και καθετο 2 μετρα μπουρι που καταληγει σε 120αρι στην ηδη υπαρχουσα καμιναδα που προυπηρχε λογω σομπας πετρελαιου,παρατησα οτι η φλογα μια φουντωνει πολυ και μια φτανει σε βαθμο να σβησει ,το τζαμι μαυριζει μετα απο ενα 3ωρο λειτουργειας και απο το ταφ σταζει λιγο νερο.Η πρωτες καυσης εγιναν με φτηνο πελλετ Α2.Συγνωμη για το μακροσκελες κειμενο αλλα πρωταρης στο pellet και καθε βοηθεια για να ρυθμιστει δεκτη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #168970 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γράψε ένα εμαιλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #168972 από stergiosse
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #168974 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΔΕΣ ΕΜΑΙΛ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #168975 από ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΕΚΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ ΕΧΩ ΤΗΝ CALOR LARA 12KW ME EXTRA ΚΑΝΑΛΙ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΟΦΟΔΟΤΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ PELLET? ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΓΚΑΛΙ ΤΗΣ ΣΟΜΠΑΣ ΧΥΝΕΤΑΙ ΤΟ PELLET ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΦΛΟΓΑ ΕΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ 1. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #168976 από ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΕΚΑΣ
ΤΟ ΕΜΑΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ TO Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ