Κάηκε η αντίσταση του λέβητα

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165392 από s93060
Απαντήθηκε από s93060 στο θέμα Re:Κάηκε η αντίσταση του λέβητα

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Αποκλειεται να μην εχει!!!!!!!!!!!δεν το ξερω το κοντρολερ οπως σου ειπα και αυτα που λεει στο μανιουαλ ειναι τα απλα τα τυπικα του εγχειριδιου χρησης.

Σίγουρα δεν έχει ξέρω να μπαίνω στο κρυφό μενού τέτοια ρύθμιση δεν έχει
Δουλευει ως εξής καθαρισμος ανάφλεξη 1 ανάφλεξη 2 σταθεροποίηση καύση ηρεμία καθαρισμός ανάφλεξη 1......


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165394 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Στο ξαναλέω σίγουρα ΕΧΕΙ όπως όλοι και πόσο μαλλον ένας τέτοιος πανακριβος λέβητας σα το δικό σου!!!!!εσύ δεν το ξέρεις και δεν μπορώ να σε βοηθήσω δεν το ξέρω.σε αυτά που μπαίνεις είναι τα απλά πράγματα!!!!έχει κι άλλα μενού ΣΙΓΟΥΡΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165396 από s93060
Απαντήθηκε από s93060 στο θέμα Re:Κάηκε η αντίσταση του λέβητα

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Στο ξαναλέω σίγουρα ΕΧΕΙ όπως όλοι και πόσο μαλλον ένας τέτοιος πανακριβος λέβητας σα το δικό σου!!!!!εσύ δεν το ξέρεις και δεν μπορώ να σε βοηθήσω δεν το ξέρω.σε αυτά που μπαίνεις είναι τα απλά πράγματα!!!!έχει κι άλλα μενού ΣΙΓΟΥΡΑ

Που δεν θα τα μάθουμε όμως ποτέ ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165397 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Στείλε ένα εμαιλ στην εταιρία(αν έχουν φιλότιμο να σου απαντήσουν) η αν κάποιος άλλος έχει ίδιο λέβητα με το δικό σου και ξέρει κάτι παραπάνω.γι αυτό λέμε ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ !!!!ΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Ο ΘΕΟς!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165400 από s93060
Απαντήθηκε από s93060 στο θέμα Re:Κάηκε η αντίσταση του λέβητα

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Στείλε ένα εμαιλ στην εταιρία(αν έχουν φιλότιμο να σου απαντήσουν) η αν κάποιος άλλος έχει ίδιο λέβητα με το δικό σου και ξέρει κάτι παραπάνω.γι αυτό λέμε ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ !!!!ΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΠΩΛΗΣΗ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Ο ΘΕΟς!!!!!!

Όταν παρηγγειλα την αντίσταση μου είπε ότι μπορώ να τον ανάψω με την μέθοδο που είπατε και εσείς αλλά μόνο για μια φορά και μου είπε συγκεκριμένα να βάλω το θερμοστάτη ψηλά για να μην σβήσει όποτε θα κρατήσω για πολλη ώρα την θερμοκρασία του σπιτιού
Αν υπήρχε άλλος τρόπος θα μου το έλεγε πιστεύω


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165403 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Πιστευω η δεν ηθελε να σου πει η δεν ηξερε!!!!!!!!!!!!!!!και αν αφηνες παραπανω το θερμοστατη θα πεθαινατε στη ζεστα θα επιανε θερμοκρασια θα εσβυνε και μετα που θα κρυωνε το σπιτι και δεν ξαναεπερνε.........................................ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΜΠΟΥΦΑΝ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠ@ΡΙΕΣ :evil: :evil: :evil: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΛΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ 3000+++ ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ!!!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ;)
Last edit: 5 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ