Pellet η πετρέλαιο με τις τρεχουσες τιμές.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143426 από Fokion
Γιωργο καποια στιγμη ειχα πει τωρα που ειναι φτηνο "φορτωστε" αλλα μιλώντας με τεχνικους της ΠΕτροτζεν μου σύστησαν προσοχή γιατι "παλιώνει" αν μεινει....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143430 από tas

jnet έγραψε:

jnet έγραψε:
Πλακα πλακα τις επομενες μερες θα κανω τεστ τον καυστηρα πετρελαιου πανω στο λεβητα πελλετ και λεω να παρω μερικά λιτρα για να τα καιω σε τυχον αβαρίες του καυστηρα πελλετ.


Λοιπόν ψωνισα σημερα με 0,89 το λίτρο και περιμένω την επιστροφη του επιδοματος αρα 0,54€?
Και είδα οτι χτες εκανε πανω 5% το πετρέλαιο διεθνώς. Λες να εχω πιασει πατο?



Μια χαρά είναι το 0,54€ σήμερα.
Κάποτε (2004), βέβαια, το θεωρούσαμε εξωφρενική τιμή.
Το επίδομα (λογικά με άλλη μορφή) το συζητούσαν από τότε!
Υ.Γ.: Εχει και γκάλοπ για Σημίτη Πρόεδρο της Δημοκρατίας. Βρε λες να προκύψει υποψηφιότητά του στην τρίτη διαδικασία; :ohmy:

Συνημμένα:
Last edit: 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν by tas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143433 από lkalam

Tlyberop έγραψε: Η Τρίπολη έχει 2 μονάδες παραγωγής πελλετ .. η μια απο τις δυο παράγει και "τυπου βιομηχανικο" (έτσι το ονομάζει) αυτό ζητάς.


Θα είχες την καλωσύνη να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για το βιομηχανικού τύπου πέλλετ; Θερμιδική απόδοση; Καίγεται σωστά στους "οικιακούς" λεβητοκαυστήρες μας; Διαφορές που υπάρχουν;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143484 από Tlyberop

lkalam έγραψε:

Tlyberop έγραψε: Η Τρίπολη έχει 2 μονάδες παραγωγής πελλετ .. η μια απο τις δυο παράγει και "τυπου βιομηχανικο" (έτσι το ονομάζει) αυτό ζητάς.


Θα είχες την καλωσύνη να δώσεις περισσότερες πληροφορίες για το βιομηχανικού τύπου πέλλετ; Θερμιδική απόδοση; Καίγεται σωστά στους "οικιακούς" λεβητοκαυστήρες μας; Διαφορές που υπάρχουν;


μόλις το αγοράσω/δοκιμάσω ..θα σου πω .. πηρε για δοκιμή ενας γνωστός μου την παρασκευή ,, ισως εχω νέα απο αύριο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162575 από s93060
Παιδιά από Οκτώβριο για 2 διαμερίσματα 140 τετραγωνικών το κάθε ένα με θερμοκρασία 21-22 έχω κάψει μέχρι στιγμής 3 τόνους και 200 κιλά
Πως το βλέπετε σαν κατανάλωση ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162577 από jnet

s93060 έγραψε: Παιδιά από Οκτώβριο για 2 διαμερίσματα 140 τετραγωνικών το κάθε ένα με θερμοκρασία 21-22 έχω κάψει μέχρι στιγμής 3 τόνους και 200 κιλά
Πως το βλέπετε σαν κατανάλωση ;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Για να υπάρχει αποψη πες περιοχή(υψομετρο / Βορεια ή Νοτια Ελλάδα) και ποσο καλά μονωμένα είναι τα σπιτια

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ