Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180193 από Kyrillos
Απαντήθηκε από Kyrillos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

449€ ο τονος στα Leroy Merlin

Φαίνεται πολύ καλή προσφορά σε σχέση με τις τιμές που έχουμε συνηθίσει το τελευταίο διάστημα.
Είμαι στην Αττική και μαζί με τα μεταφορικά βγαίνει 480€.

Θέλω να πάρω μια παλέτα για να στοκάρω για του χρόνου.
Υπόψην αν δεν ψωνίσω τώρα η επόμενη δυνατότητα αγοράς θα είναι κάπου μεταξύ Ιούλιο-Αύγουστο, επειδή θα φυγω στο εξωτερικό σε δέκα μέρες.
Πιστεύετε ότι μπορεί να πέσουν κι άλλο οι τιμές; Είναι καλύτερα να περιμένω ή να ψωνίσω ποιά είναι η γνώμη σας; 
Last edit: 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν by Kyrillos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180194 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μετά την περσινή χρονιά κανείς δεν μπορεί να σου πει με ασφάλεια. Όλοι την ίδια απορία έχουμε. Κάνε ότι σε φωτίσει ο Θεός.

Εγώ πλέον δεν τολμάω να εκφέρω άποψη μετά το περσινό φιάσκο από πολλές απόψεις. Μπορεί να έπεσα μέσα στην άνοδο της τιμής του πέλλετ, αλλά έπεσα έξω σε ένα σωρό άλλα πράγματα που δεν ήταν δυνατόν να προβλεφθούν.

There is nothing more uncommon than common sense.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν - 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180200 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Συμφωνω με τον προλαλησαντα....

Και μπορω να πω οτι την "πατησα" μη αγοραζοντας το καλοκαιρι μια και παραδοσιακα περιμενα το πρακτικερ για την συνηθη προσφορα του που δεν εγινε...
Και βεβαια πελλετ πανω απο 5 ευρω (για παλέτα - πεζοδρομιο)  σορρυ αλλα δεν.... αιρκοντιτιον κουβερτουλα και κανα φλις παραπανω...
Συνηθως θελω σεζον γθρω στις 2 παλλετες και κατι ψιλα
Φετος οπως εχω ξανα πει λιγότερα απο 30 τσουβαλια εχουμε ηδη φτασει μεσα Μαρτιου και εχω και περισεμα 5 αν κι εφοσον... ξαναχιονίσει...
Ηδη τα ντουβαρια αρχισαν να "φορτωνουν" θερμοκρασία απο τα 20αρια και τους ηλιους που ειχαμε..

κι επιμενω να εχω ενα φοβο σε τι κατασταση θα ειναι το φετινο πελλετ που θα μεινει αμανατι... ( ναι την υγρασια φοβαμαι )

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 1 Χρόνος 1 Μήνας πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180218 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φρεσκα νεα.
Εμπορος της περιοχης Λαγκαδα σημερα μου ειπε 300 + ΦΠΑ rezult ουκρανικο.
Το σβαι 380 + ΦΠΑ.
Ειπε επισης μην αγοραζεις ...τον Απριλιο θα πεσει κι αλλο.
Εε ρε γλεντια...



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180219 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΝΗΜΑ  5 Ημέρες πριν  #180161  από  ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από  ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ  στο θέμα  Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΕΛΛΕΤ!!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΓΚΑΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ 8 .ΕΠΕΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Η ΣΒΑΙΣΧΟΦΕΡ ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ.......ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ (ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ)ΓΥΡΙΣΑΝΕ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΠΟΛΛΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ !!ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΚΑΥΣΤΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ Η ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΑΠΡΙΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΎΝ  ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ **ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ**!!!ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΩΤΗ ΥΛΗ Η ΟΧΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΠΕΡΥΣΙ  **ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΈΛΛΕΤ ΞΥΛΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΊΣΤΗΚΑΝΕ ΠΛΗΘΩΡΑ  ΠΛΕΟΝ ΠΕΛΛΕΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΗΞΕΡΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΑΚΟΜΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝΕ  ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΤΟΚΑΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΤΙΜΕΣ .ΕΙΔΩΜΕΝ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 1 Μήνας πριν #180220 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Αποδεικνυεται αυτο που λεγαμε οι περισσοτεροι.
Υπηρξε αισχροκερδεια τεραστια απο εργοστασια και εμπορους με προσχημα τον πολεμο και τις-υποτιθεμενες-τεραστιες αυξησεις στην ενεργεια.
Με μια λεξη.....ΠΙΠΕΣ.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.563 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ