Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176737 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το πέλλετ λένε ότι ακριβαίνει λόγω αύξησης ρεύματος, πετρελαίου, αερίου , πόλεμος, κτλ.
Τα προϊόντα πάλι λένε ακριβαίνουν για τους ίδιους λόγους.
Οι τηλεπικοινωνίες αγαπητοί συμφορουμίτες έχουν παραμείνει ίδιες όμως. Καμία αύξηση. Γιατί;
Οι τηλεπικοινωνίες δεν καίνε ρεύμα; 
Μήπως καίνε  ασετυλίνη, κάρβουνο;
Το κόστος αυτών των εταιρειών δεν αυξήθηκε παρέμεινε ίδιο δηλαδή;
.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176738 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Η Vodafone σε ανανέωση συμβολαίου double play 24 προχθές έβαλε αύξηση από 23,95 στα 26,90 πλέον. Όσο για τα υπόλοιπα ο λύκος στην αναμπουμπούλα χαίρεται.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176739 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πήρα αφορμή και έγραψα το παραπάνω σχόλιο επειδή είχα αρχίσει εδώ και 1μιση χρόνο να ψάχνω για αναβάθμιση του προγράμματος στο σταθερό μου τηλέφωνο. Πριν 1 μήνα που έκανα την αναβάθμιση του προγράμματος η μηνιαία τιμή χρέωσης είναι ίδια με αυτή που έβλεπα πριν 1μιση χρόνο. Αντε αν κάνω λάθος να είχε 1 ή 1,5 ευρώ λιγότερο.Με τις ίδιες υπηρεσίες όχι λιγότερες. Και στη Vodafone όπως αναφέρεις έχει μία λογική αύξηση 12% περίπου. Στα πέλλετ και σε πολλά άλλα  είδη υπάρχει αύξηση 40% 50%. Τόσο μεγάλοι " λύκοι" κρύβονται πια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176740 από dimosmav
Απαντήθηκε από dimosmav στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μεγάλοι λύκοι είναι λίγοι, το θέμα είναι ότι μαζεύτηκαν και πολλοί μικροί που διεκδικούν και παίρνουν το κοκκαλάκι τους κι αυτοί.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rofos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν - 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176741 από Xagio
Απαντήθηκε από Xagio στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έχεις δίκιο στο περίπου. Έχω πέσει έξω 90 % για το λόγο ότι ανεβαίνουν τα καύσιμα μεταφορικά και ενέργεια παραγωγής. Η τιμή θα έπεφτε γιατί κ η ζήτηση έπεσε. Κ ενδέχεται να πέσει αλλά ελάχιστα πχ από 360 στα 330 ενώ όταν. έγραψα το μνμ ήταν 340 μια εταιρία πέλλετ. Εγώ προμηθευτική τις 4 που χρειάζομαι 3.5 για την ακρίβεια κ μισή μαξιλαράκι. Μαζί με άλλους Fuego στα 340 , 20 παλέτες σύνολο.
Last edit: 1 Χρόνος 10 Μήνες πριν by Xagio.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
1 Χρόνος 10 Μήνες πριν #176742 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλά τώρα μην συγκρίνουμε την παροχή υπηρεσιών με την παραγωγή ενος προϊόντος. Το ένα είναι αυλό το άλλο έχει υπόσταση. Οι εταιρείες τηλεπικοινωνιών βγάζουν από χίλιες μεριές πχ σε μια έκτακτη ανάγκη που θες ίντερνετ η θα καλέσεις ένα 5ψηφιο αριθμό. Για αυτό σου δίνουν τιμή ξεφτίλα. Επίσης τι συγκρίνουμε τώρα εταιρείες με 10 εκατομμύρια πελλατες με τον έμπορο της γειτονιάς η το τοπικό εργοστάσιο με 100 πελάτες; Μέχρι και η ΑΛΦΑ γουντ στην λίστα με τις μεγαλύτερες ελληνικές επιχειρήσεις είναι πολύ πίσω από αυτές. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.517 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ